Atidarinejant langus - jie \"žviegia\"

Atidarinejant langus - jie "žviegia"

Elektriniai langai - juos atidarinėjant eina labai šlykštus garsas, net ausis rėžia. Tas pats su visais 4 langais, ypač paūmėjo po žiemos. Kiek suprantu stiklas su guma trinas ? ar kažkas tokio. Gal kas nors esat susidurę su tokia "liga" ir žinote kokių nors vaistų ?

Ačiū

man irgi zviege. siaip nezinau kokia marke tavo auto. mano mazdai jau praejo. o vaistas nuo to buvo-issiardziau ir patepiau begelius. Kietas

Pas mane BMW 735. Kokiu tepalu tepei ?

tai negi pati langa tepsi , jei jis zviega liesdamasis i guma. cia tikrai ne "begeliu" problema.
pas mane ir vienas langas zviegia, nzn kaip patvarkyt.

nu nezinau ar taviskei nebus per prastai Cha cha
bet paprastu solidolo tipo tepalu. trupuciuka, nepersistengiau ir viskas lyg ir gerai. isardyk dureliu apdaila ir pamatysi ten ka tept. nors gal uztenka ir is isores patept.

o tepaliuka tai pagal turima galimybe Nekaltas
aisku specai gali ispeikt, bet graziai veikia

o ko galvoji jis zviegia???
tipo balsa igavo, kurio nepanaikinsi Girtas

nori pasakyt naujai masinai reikia tepti kazkokius begelius ?

nes skaiciau, kad konkreciai masinai, is dilerio tik pasiemus net ne vienam tokia problema buvo.

ir kaip begeliu patepimas gali gelbeti jei zviegia nuo stiklo trynimosi i gumas sulaikancias vandeni ?

jei jau gumos zviegia, tai labai galimas varijantas kad su muilu ar sampunu galvai plauti langus ar mazina plovei, nes gumos nuo paprasto sampuno susisarmina ir po to zviegia, tas pats ir su valytuvu gumom atsitinka, o priesnuodziu nezinau, laikas geriausias preisnuodis, manauMirkt

Sampunas ar muilas pades kuriam laikui, bet siaip visvien po to reikes pasikeist gumas… Laimingas

patepk gumas

807,kokia mazda? Mano buvusioj coupe irgi buvo! Wd papurskus i griovelius praeidavo…

Nekaltas pabandyk atidares langa pravalyt gumas, nes ant ju nuseda purvas ir braizhosi i stikla atidarinejant