Atestatų įteikomo ceremonija

Atestatų įteikomo ceremonija

Siandien suzinojau, kad as per atestatu iteikimo ceremonija turesiu uz visus 10-okus pasakyti kalba ir "uz kazka" (nzn ka) padekoti 9-okams. Gal turit patirties vedant tokius renginius? Noreciau gauti patarimu. Taip

Turiu labai daug tokios patirties.
Buk rami
Aiskiai kalbek
Ziurek i publika ir nemekenk,kalbek nebutinai pagal griezta cenariju
Jauskis laisvai

Nepasimesk pries publika ir jei bijai, kad ten daug zmoniu sedes, paprasciausiai galvok, kad esi viena salej Laimingas Sekmes Labas

Sitai as zinau. Del to - no problems. Taip Ne karta vedziau rengini ir pries auditorija daznai tenka kalbeti. Tik vat ka kalbeti? Nekaltas Kalbos man niekas neparasys. Ne Tiksliau, ideju niekas neduos.Nežinau Parasyti, tai man nei vienos problemos. Taip

Tox klausimas: uz ka dekoti devitokams ???

Kad as zinociau. Man pavaduotoja pasake, kad reikia padekoti devintokams uz tai, kad jie mums kazkoki rengini daro 10 klasiu baigimo proga.

Nu tai kai padarys ta rengini tai ir padekosit Laimingas Kalboje turetu uztekti ir "Aciu devintokams uz rengini" ir kaip ir uztex Laimingas

Aha Šypsena Ir as galvojau, kad tiek uzteks. Ka tik klasiokas pranese, kad reikes man jiems padainuoti. ApakęsNeNustebęs Bijau as. Dainuoti nemoku. Žliumbia

Dainuot? O siaube ir kam tiek vargo del ju… Nu bet kokius "Paukscius" tai tikrai moki Mirkt

As lakstingalos balso neturiu. Kai uzdainuosiu, tai visi issilakstys.Žliumbia