Atėnų olimpiada prie ...SU AUKSU...

Jou, galvoju, kol surasiu kokia tema panasia, o cia acidaru ir ji virshuj. gi pasidalinkit patirtim kur Vilniuj galima kashe ziuret su Alus dideliam ekrane ir kad LAUKE butu labai noretusi Tose visose akvariumuose Vokieciu g. ir prie ratusho rodo? Kokia situacija Belmonte? Soho kiemelyje? Gi 6 savaites LT nebuvau, tarshiau Alus shkotuose Cha cha

kokie sportinykai, tokie ir sirgaliai. ar atvirksciai? Liežuvis

zanaz, galima Akropoly, visada ekranas didelis būna, JAzz and Rock cafe nemažas ekranas, o kad telikai bus visuose be išimties baruose neabejoju Mirkt

Kad lauke labai megtusi… DrovusJei viduj, tai tada aisq “Mano klubas” Stereo45 ar Bix’ai GeraiBet kokiu atveju ne fu*king Akropoly VeeeVo kacik sutariau su draugeliu susitikt prie Bokshto, tai padarysim TEST Pub-crawl’a pries olimpiada… tikuosi ryt reziume pateiksiu su fotkem Cha cha

lauke… NekaltasBarbecan Palace manau bus Mirkt

Reix ir pro ten prasholiuot Mirkt

kai prašoliuosi praneš rezultatą Cha cha Mirkt

ech, nesisviecia man alus per olimpiada Žliumbia

Nedashuoliavau, mano klube nusedom Nekaltas

**AKCIJA-ATRAKCIJA Tūsas**Spekit kelinta vieta paims LIETUVOS krepsinio rinktine!!! Nekaltas Kietas

Mus vienija Krepsinis ir alus Šypsena

na prieš kiekvienas varžybas galėsim padaryt totalizatorių Alus Girtaseinu programos ieškot, nes vėl namie pamiršau… Drovuszanaz, kur tas mano klubas?girdėtas kažkur žiauriai… NekaltasRM, na šiek tiek vistiek jaučiu nusimato AlusLiežuvis

senamiestyje nuo barbakano leidziantis zemyn! kokia ten gatve tai nzn

tik nesusimuškit… Juokiasi

taip Alus Taip

kazko tai man atmintis slubuoja Nežinau

slubuoja Taip geriau salygas perskaityk Taip tai kad laukiu savo Alus