Atejo laikas lektuvams


Atejo laikas lektuvams

Na dalyviai, atejo laikas lektuvu vakarui. Galime pilti lektuvus iki 22:00 ValioSusipazinkite, Tu-144 LL. Toks kazkada pas mane kieme tikrai stoves Valio

konkords Gerai

ble, reik paskubint Moteris kad griztu namo ir varyt pas ja, nes cia su lektuvais temos nebus Blogai

Man atrodo tu vasaros 5 stovėsi Cha cha

kažkaip neišpopuliarėjo tas 144. Kodėl?

NeJo brolis is TSRS. Tu-144 LL (letajusciaja laboratorija)

man atrodo, samaliotai tik tau, vudi, ir įdomūs Gerai

Karoli> Siaip pats lektuvas technologiskai labai pranasus buvo, zymiai pranasenis uz konkorda. Iki siol technika arba nepasieke tokio lygio arba gerokai atsilieka. Viska sugadino varikliai, kurie net ir Sovietu Sajungai, rydavo per daug. Boeing 747. 1 zmogu nuskraidinti 100 km sunaudoja ~2-3 l kuro. Gi sis 24-30 l. 1 zmogui Taip

ekonomija Gerai dujas statyt reikia

man irgi lektuvai Gerai

…TU 145… a svoju ne razu Cha chakonkordas srotas Cha cha, o USSR modelis neispopuliarejo todel kad nebuvo reikalingas, tiesiog tai buvo atsakas puvanciam kapitalizmui kad ir “mes” mokam Cha cha

Vudi tai nėr tada logikos teigime, kad technologiškai pranašus Nekaltas

bl greitu metu reiks man issiprasyti laivu vakaro Juokiasi arba bent valandos Juokiasi

as traukiniu vakaro prasysiu

Kazkodel amerikieciu NASA sugalvojo antram gyvenimui prikelti ne Concorde, o TU-144 savo eksperimentams atlikti.

BYTWA Gerai dafai … kaip sakant ***** plaukioja o laivai “vaiksto” Cha cha

Mylene Farmer - *bliamba* them all

Nors per FS man su Concordu maloniau skraidyti nei su TU-144, nes Concordas yra praktiskenis - gali beveik visuose oro uostose nusileisti ir pakilti, o stabdant konkordui nereikia parasiuto Cha cha

Tuoj ateis laikas haiendistams Valio