Ash jau nebe berniukas!

Ash jau nebe berniukas!

mergaites jau du kartus mylejausi visas Jusu fantazijas galiu patenkinti. esu sukaupes neisivaizduojama kieki patirties. dirbu rankomis, liezuviu. Daikciuku dar nemoku naudotis, bet ir be jo I AM THE BEST!!! JUSU darbstuolis !!!

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

mda…NekaltasJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Kazkam veikti nera ka…Juokiasi

kas per darbshtuolis, jei daikchiuku naudotis nemoki Nekaltas

Nu JEGA!!! Jau lydausiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

darbsciuju ranku burelisJuokiasi

ir cia viskas ka sugebi?

jo reik tave i mokykla leist kad ja pabaigtum paskui univera paskui i gyvenima isleist kad pasimokintum-paskui galesi cia gryzt ir kazkuom pasigirt, jei tik turesi kuom pasigirtCha cha

TaipTaipTaipTaipTaip

o mergaite busi?Cha cha

hmm blin, negi neatsiras paselusios moters man…Liūdnas

Gal ir atsiras turek vilties ir toliau!

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

tu galingas.Šypsena net du kartus mylejaisi.Šypsena tai ka tokiems grandams kaip man sneketi? kai per prma nakti mylejaus 7 kartus? na?

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

[/quote]

tai jei toks galingas, tai gali ir panele taptiŠypsena paneles noruŠypsena man tai tu px.

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

geriausiai turbut darbuojiesi ranka! o merginos turbut buvo proto ir ir fantaziju pagimdytos Šypsena

cia malaletku susiburimas?

nu mylejotes i gerai naxer girtis mayty kazkas nepatenkintas kazkuom nu nieko praeisCha cha

vargshas vaikas, kazkur galva labai stipriai susistrenke. rekomenduoju nueiti pas daktarus Liežuvis Juokiasi