AS TOKS POPULIARUS,KAD JAU ATSIRADO PIRMIEJI MANO KLONAI!!!

AS TOKS POPULIARUS,KAD JAU ATSIRADO PIRMIEJI MANO KLONAI!!!

Netrukus visi blevyzgu lankytojai ir ne tik, keisis nikus panasius i mano, ir stengsis sulisti i mano subine, kaip vienas veikejas, mano klonas aries12 ,jau padare.Galit neprasyti i burna, vis tiek negausit, as savo daikto i kiekviena *****a burna nekisineju!JuokiasiJuokiasiJuokiasi

o aš vienintėlis Cha cha

nu ce tai pasakei. gal susikishk ta savaji sau?Šypsena niekam neidomuLiežuvis

Bl ozhy nx, ar tu zhinai ant ko uzhsirovei!? Tu blt tokio iskrypelio kaip as per visa savo gyvenima sutikes nebuvai. Blt, ash tau dantis su savo by.biu ishvalysiu, zhinok Aquasperm labai gerai nuo karieso apsaugo. Bl, as kai tave pi.siu, tu staugsi kaip tas vilkas ant gedimino kalno! Bl, vaikeli tu nx, as tau shikna ishdraskysiu. !

ce skirta kam?Šypsena

seip tai tie visi jusu ****ai ir *pimp…*u metymai vienas ant kito atrodo labai juokingai.va… ir is tikro NIEKAM NEIDOMU

Aries21 ,ozi, tark zodi pagaliu uzspringai? dievu nebera ir nebebus. apsiraminai ziuriu gal isdraske kas nors?

Nu čia tipiškas sizoprenijos atvejis pacientas pamate ozį, kurio is viso nesa, gal nereiktu, duoti vasaros gatveje ligonems internetu naudotis, nes isvis.

praniux ir aries12, CIUFARINKIT VARSKEEEEEEEEEEEEEE!JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Ooo. kaip "ishradingai" atsivarte baxuriukas… Juokiasi Speju pseudo "dievu" erai ateina pabaiga… issiseme vaikuciai. Nekaltas Mirkt

o ce daugiau niekas nieko neveikia kaip itk *pimp…*ais sheriasi? Liudna

Vaikele vel tau vidurius paleido?

Jay Nos maziau puskite i skyles nes jau uzknisote mane!!!JuokiasiCha cha

Oj kaip baisu Ville supyko Cha cha

as vienas Šypsena xixi