AS TAI NEZINU GAL YAR GUDRESNIU

AS TAI NEZINU GAL YAR GUDRESNIU

ish kur dar tokiu atsirado???- Šypsena(:- tu net tiūk durnas bet dar ir trenktas Cha cha

Masingas rašė:

Aj nepykit ant Bathuro, paskaitykit visas jo žinutes - nelabai bičas rašyt moka nelabai, matyt į kokią pirmą klasę dar tik eina Cha chaCha chaCha chaCha cha

Pritariu Gerai Bathuras kietas bicas - nevziuokit ant jo ir bus linxma Cha cha Cha cha Cha cha

Philips ir Alcatel nauji

Turejau as pries kokius 5 metus toki sena SAGEM 615 (ta kur antena issitraukia) su padidintu akumu ir ka jus manot, laikydavo 7-8 paras neisjungiant nakciai. GARBES ZODIS !!! (su standartiniu plonu islaikydavo vos 2 paras). Aš nekaltas

vaziuoti per kauna,i matai kaip asilas koks is putplascio "“tiuninga”"padares,vietoj dusles vamzdi ivirines varo stacias…geda chebra,totali geda,nejauciat?

hehe nu radija tai geai manu traukia

vagishius: dar karta paziurek i ta foto, tada dar karta paskaityk, ka as parasiau, jei dar nesuprasi kartok cikla kol suprasi…

o ish kur tu zinai ka jis norejo parodyt ir ka padaryt?? ce tipo interpretacija… pamastykim ka zemaite norejo tuo pasakyt… taip ir ce, gal shis auto skyrtas kokiam renginiui, tipo kas daugiau lempu prisuks, o ne ishkarto va va jis ce golfa vaizdavo. Ignoruoju

Ech jus lameriai… tunigistai… ziurit ir paistot kad kiekvienas savaip supranta tiuninga… sitas bicas labai teisingai supranta viena dalyka - kokie lameriai yra tie “tunigistai” apsiklijave savo gausiai valinancias bulkas, golpus, ir calibras visokiom bezdelushkom… sita jis labai gerai supranta, ir puikiai pajuokia…

Aisku Šypsena

AsCiaSuReikalu tai MB200 (grabas tokis ) Juokiasi

karocia elektron paste, tu gal ir tejsingai mastai bet netaktiskai rasai

o kas tas agurkas Nekaltas???

prie ko ce 2 golfas ? Nežinau man “agurko” varikli nesudrozta uz tiek geriau parduok. Baisu

shviestuvas Šypsena

aij krc sedi ce “visaziniai” tokie kaip Elektroninis paštas, ir nusikalba. tai tipo jei neturi milijonu skyline nusipirkt, tai negalima kokiam cvekui buferius didesnius ir lempas ant dugno uzdet ? gal vieniems tai yra grazu… nu kazinau, nenervykit Šypsena

Geras prikolas. Atkreipkit demesi, kiek antenu - kaip pas eziuka spygliu Šypsena

Jooo ir man tokios patiko kai buvau 5-10 metu Laimingas Kazkas dar neishaugo ish to amziaus Laimingas

kiekvienas tuninga supranta savaip. jums patinka standartines mashinos, ir nevarykit ce ant kauno.