As perkuos Humanoj.Na ir kas?

As perkuos Humanoj.Na ir kas?

Sergu pinigizum isslydizum liga.Tiesiog kaip gelezinkelio begis kazkoks.Dunda per mane traukiniai ( pinigai ) visomis kryptimis, o pas mane euzsilaiko.Idomu kuriuos vyrus Moteris labiau myli - taupiuosius ar svaistunus ?

Taip per vidurį mėgstu, su protu viskas kad būtų MirktNet ir iš didelės meilės nereikalingam brangiam pirkiniui nepritarčiau Ne - bo pati skregavota esmi Drovus Cha cha

man taupesni patinka Cha chanors jei vyras pirktų, tai ką būtina pirkti, tai gerai. tada aš savo algą santaupoms skirčiau Cha chaaš tai turbūt perdėtai taupi - net kartais minčių kyla, kad mano vyras šiandien per brangiai papietavo. stengiuosi to nepasakyt Cha cha net nežinau, kaip nuo tokios ligos pasveikt Mirkt

as tai savo vyra myliu Myliu

Kazin ar Moteris ir Vyras nuomones gali sutapti, ka butina pirkti ir ka ne… Cha cha

Aš myliu dosnius, bet ne švaistūnus. Ir ne tik vyrus Šypsena. Man patinka, kai žmonės sugeba gyventi pagal savo pajamas ir pernelyg dažnai nepasiekia piniginės dugno. Nemėgstu ‘reprezentacinių’ išlaidų, kurios toli gražu ne pagal kišenę. Antra vertus, bjauriai skamba kai milijonieriaus žmona žurnalistui prisipažįsta kad suknelę svarbiam priėmimui pirko humanoj Nekaltas

pas mus sutampa Nekaltas nemanau, kad tai labai retas reiskinys Nekaltas

Aš irgi pasibaisėjau - ir kad pirko, ir kad paviešino tai Veee

a penny saved is a penny earned … ( ir kas nezino , penny ne penis , o pensas )

o kuo cia baisetis? gal tai kaip tik akmuo i musu super-duper dizaineriu darza? Jei rendi, kas tau patinka ir tinka argi svarbu kur? Manot tam priemime kas nors pastebejo, kad suknele pirkta humanoj? Labai abejoju kazko Cha cha

A iš kur, jūs manot, tie dyzaineriai savo prekes ima, jei jos nesiskiria nuo Humanos asortimiento? Mirkt

Jei dizaineriai neitinka… tai yra paprastu siuvanciu moteryciu, kurios tikrai prisitaikis prie pageidavimu.

taupius su protu Taip

Del tos sukneles is Humanos - ten musu metiko Aleknos zmona pasake Šypsena Kad pasake - nematau nieko blogo, bet parase tai tikrai tik del cinkelio MirktJei turtingas Vyras, tai gali but ir netaupus, o jei biednas, tai taupyt reikia Cha cha Pas mus as taupesne. O mano jausmai apskritai nesisieja su taupumu/islaidumu.

Kaip supratau - humana - dėvėtų rūbų parduotuvė? taigi ne visi iš Vilniaus Liežuvisbeje, kodėl neatkreipiat dėmesio į dizainerius, kurie irgi viešai per tv prisipažįsta, kad kartais ir į dėvėtų rūbų oarduotuves užsuka, kad rasti kažką išskirtino? žodžiu, jūs perdedate. p.s. kas ta ponia buvo? Cha cha

Taigi parasiau Cha chaPletku maisai Liežuvis As irgi Taip

ru, kai gyveni su ‘normaliu’ vyru išlaidų klausimais, tai atrodo, kad tai su jausmais nesisieja. o aš tikrai negalėčiau gyventi su vyru, kuris sunkiai abiejų uždirbtus pinigus sukištų į savo kokią pižonišką aprangą ‘už tūkstančius’ ar nusipirktų aparatūrą mašinai, kai aš svajoju apie skalbyklę. p.s. mašinose abu turim po aparatūrą (mano geresnė, jei ką Cha cha) ir skalbyklę, tad nesiekit pasakymo su manimi Liežuvis

tu ka, milijonieriaus zmonai, pas paprasta siuveja, nelygis gi Baisu Cha chakoks skirtumas kur imi ruba, jei jis tau tinka-patinka ir siaip viskas Geraiman tikrai patinka tokios moterys, kurios bac ir pasako (jei tai Aleknos zmona buvo - maladiec moteriske) Labai smagu stebet tokiu atveju aplinkinius. Nes iki fakto paskelbimo buna viskas Gerai, o po to pasidaro Baisukaip ji taip gali Apakęs Juokiasi

O kam kiekvienoj masinoj po skalbykle? Apakęs Cha chaOj kokie netaupus Liežuvis Cha cha