as badausi...


as badausi…

Nu, tipo, kadro idėja dar atleistina… Bet tai techninė pusė PavargęsDigital zoom? Drebančios rankos? Nuotrauka – brokas. Kam čia tokių reikia?

Jo…tu badaisi ir tu nekokybiskas…

žanro krizė

grafaite nynyrvuok Velniūkštis

Grafaite labai gerai čia ir vieta tavo fotkem

JoJonas aiskiau galima?

grafaite> na toks bukagalvių ir Meninkų tinklalapis kur galima visa šlamšta talpinti Šypsena

JoJonas niu jo tu cia issireiskiai, ne ka mandresnes tavo fotkes nei mano, taip kad…

nesamone

grafaite eik geriau i artscenę Šypsena busi pagerbta Mirkt

Nežinau Liūdnas Pavargęs

Velniūkštis debilizmas

Grafaite, parasyk: kuo tau idomi si fotografija? Tik nesakyk kad tau paciai neidomi.

Badas si foto atitinka dabartine mano busena…vidus minkstas ir svelnus o is sono spygliukai saviginai, kai puolama

grafaite> as neklausiau “kodel kaktusas”. Man idomu, kodel ji taip nufotografavai. Kaktusa galima nufotografuoti penkiais tukstanciais skirtingu budu Šypsena, kodel butent toki varianta idejai i galerija? Kiek foto-bandymu darei? Viena? Belenkaip nupreskinai ir idejai? Ar pasikabintum sia fotografija ant sienos? Ar padovanotum sia fotografija savo draugei gimimo dienos proga?

ApkabinimasBadas, aš tau dovanočiau šią foto

JoJonas> jei bus geri remeliai - gal ir paimciau… Cha cha

Badas buvo daryta ne viena foto kaktuso ŠypsenaSita labiausiai man patiko atspalviu savo ir manau ji netgi tiktu vienai knygutei apipavidalinti tik reiktu remeliu sluoksni pritaikyti