Arteja zmonos jubiliejus

Arteja zmonos jubiliejus

Nezinome kaip pasielgti kelti baliu visiems draugams ir ne draugams ar su zmona dingti is namu.

Patarciau pabegti Mirkt bet jus padarysit kaip noresit!

Aha… o ant durų pakabinkit raštelį: “Dovanas palikit pas kaimynus…”
Cha chaCha chaCha cha

Ir kur gi jus dingsite? Šypsena
Kas labai nores, - >> suras.Liežuvis

a as tavo vietoj visus susikviesciau…kas gal but geriau uz totalini nusigerima-ir uzmirsi,kad zmona dar labiau suseno…
beje,nepamirsk manes pakviest…pazadu graziai elgtis…

…todel, wici, pakviesk ir Elva Gėlės, kad spekuliantui Mirkt nebutu liudna graziai elgtis Cha cha Cha cha Cha cha
as daznai tokiuose pobuviuose elgiuosi nepadoriai, todel i nesanti kvietima atsakau “NE” Liežuvis

Jeigu jubiliejus, tai greiciausiai nusprende dingt is namu sulauksite veliau daug mini baliuku Cha cha Bet dingt Gerai

E-Xtrem: pas mane nei per joki proxy, pas mane 3mbps linija, pastovi su internetu. Siunciu viska po 400kb/s be problemos.

blia ta spedmetra labai lengva apipisti uzsidedi litneto proxsi ir rodo zaskala … galiu pademonstroti zaskala … ot tai navarotas :]] galiu pasidariti virs 2 megobitu…

Vistiek pas Sycorax didziausias ir pastoviausias

šiaip glai būti, kad kokia nsmn pasidarė, kad tokį greitį pasiekiai- pvz kas nors užsikešavo ar pan. Nes man kartais rodo 450 kbit/s, nors iš tikro yra 120-180 kbit/s , o max limit’as- 200 Nekaltaso sutartyje- 128 Nekaltas

pas mane tai 2.31KBps

beveik panasus

Nieko ipatingo… ftp://ftp.5ci.lt/users/darius/valyt.jpg

joa,kad visa laika toks butu

Vasara būdamas Belgijoj tokių greičių kasdien prisižiūrėdavau, nes ten tokie ir yra Šypsena o kad pas mus taip…

us.mcafee.com/root/genericURL_genericLeftNav.asp?genericURL=/ro ot/speedometer/test_0150.asp&genericLeftNav=/en-us/wrapper/catal og _nav.asp

screenshotas tai dieviškai padarytas…

parasyk sito page url