ARTEJA VALENTASKE!!!!!AR JAU MASTOT KUR SVESIT???

ARTEJA VALENTASKE!!!AR JAU MASTOT KUR SVESIT???

na man idomu ar jus jau mazdaug zinot kur svesit valentaske??? jei taip tai kur??? butu malonu pamatyti jusu nuomones apie taiTūsas

nu man atroda,kad su sava bernuzeliu namie Šypsena su sampanu ir ledajs… Šypsena

nieko nemastau, o taip noreciau bent karta atsvesti romantiskai

hm… as man atrodo per valentina svesiu gimse … Nekaltas bet abejoju dar labai … bl supistas simtadienis viska supis*o … Žliumbia

Nesvesiu.

Nu baisu, ka ir besakyti… Nežinau Jei niekas nepasikeis tai svesiu uzsidares vienas namuose… Ignoruoju

Prizadejau mamai eit i Vito koncerta Ne

Svesiu viena chatoj ir nebenervuok asta manes situ klausimuPiktas ot Ignoruoju gryyyyyyyyna…Liūdnas Liūdnas Dingo net nuotaika…Liūdnas

vaidusyte nesinervuok zuika…svesim fainai…neverkCha chaDDDDDDD

su svesi su savo …baxuruCha cha O as VIENA! px…special niekur neisiuCha cha Cha cha sedesiu viena chatoj ir gersiu…Liežuvis NEISIU…! Jau nusprendziauNekaltas

rasi tu ta baxura…dar liko laiko…nepergyvenk…jei ka as tau surasiu!!! ok???

Ne dekui…nereik man, kad kiti ieskotu…bus laikas pats mane rasCha cha mhm…ir nezadu cia special del valentinkes ieskot beleko…pati zinai kokio reikia, tokio del kurio pamirsciau darka!! o tai bus sunku…Liūdnas taigi…verciau pasedesiu viena, negu trankysiuso su belekuom, kaip buvom menesi su taduNekaltas Mastyk!Liežuvis

nešvesiu…Ne,nes neturiuVyras

pabandysim
ApkabinimasLūpos

tikriausiai nesvesiu… o gal pavyks viena mergina ikalbetiŠypsena tai jei svesiu, taip kaip nors romantiskai. prie zvakiu sviesos ir t.t.

kazkodel abejoju ar iseis

oi as tai neturiu bachuro tai svesiu su draugem bus smagu!!!Šypsena

as dar nieko neplanuoju, pas mane viskas eksprontu gaunasi Girtas Girtas Bučkis