Artėja Kalėdos

Bėga ragana per sniegą nepalikdama pėdų

neNegerai rudeni,tu ka Baisu kur sniegas??? senelis saltisVyras Girtas
grybai skana alia kazin ar valgyciau Dovana, o jei apnuodis Veee

[/quote]

Tad švęskime gaeriau kalėdas rudenį
galėsi moterį paniurkyti
3 bokalus alaus išgerti
Ir grybų gauti dovanųMirkt

[/quote]

Penktoke, grazu buna rudenį. Mėgstu grybaut, grybus valgyt. Bet kai dienos pradeda trumpėt, prasideda rudeniniai lietūs žinok - neužkalnų žiema, o su ja ir Kalėdos. Vis dažniau aplanko liūdesysPavargęs

ale ir greit bega laikas…jau kaledos…Nustebęs

SUERZINAI TU CIA SU KALEDOM…

dabar jau nemiegosiu naktim…

lauksiu-kai prie mano lango jos prieis…TaipCha cha

Tikra tiesa-arteja KaledosNiam niam Jauciu jas visu kunu! Ir labai ju laukiu. Bene kasryt pastebiu, kad jos jau visai nebetoli, vis arciau ir arciau…Tai tarsi mane apsedusi manija-laukti Kaledu, ir tiketi, kad jos jau tikrai netoli. Taigi, mano nuotaikos bene kasdien sventiskos.
Man gruodis ir sausis-du nuostabiausi menesiaiMyliu

Ruošiuosi Kalėdoms. Pernai savoGerai nuostabų, linksmą, žavų sveikinimą Bučkis dedikavau Diedasui. Galvoju Nekaltas ar jis geras Nekaltas visus šiuos metus buvo Nekaltas
Ar Myliu savo šeimą Nekaltas ar pakankamai dėmesio skirė mums Nekaltas ir Bangai Nekaltas
Jei taip, tai kodėl Jis tyli Pavargęs Kalėdos ne už kalnų Ne Gal vėl pasveikinsiu Diedasą Drovus

Jingle Bells… Cha cha Cha cha Cha cha

Kokios Kaledos, dar bobu vasaros nesulaukeme… Cha chaMirktCha cha

Labas Ko cia visi subludijot?Iki kaledu dar daug vandens nutekes!Ir kaledu senis dar laplandijoje miega.Teisybe Ginger sako- dar bobu vasara pasilepinsim.Iki kaledu dar daug negeru darbu galima nuveikt- ziu ir dovaneliu gali nebut!TaipTaipTaip

Tik pabandykit man dovanėlės neduot Kanda Cha cha

Tuoj rugsejis ipusesNekaltas Ne nepastebesime, kaip ateis spalis…o lapkriti jau zvalgysimes i dovanasMyliu
Na argi taip jau toli tos Kaledos?Mirkt
Visai neLabas

AngelasAngelasAngelas

Tikrai, netrukdykit vasaros laukt Piktas

Nekaltas Dar siandien negalvoju apie Kaledas. Dar gyvenu vasara.

Tai gi tiek bobu Cha cha yra - pats zinai kur Mirkt Mirkt Šypsena ale, kad tingi pasnekinti Liežuvis

Kalėdos Gerai Iriesi prieš minią ir galvoji ar reikia Kalėdų stalui žirnelių nusipirkt Nekaltas ar ne Nekaltas Ir taip kasmet neaišku Nekaltas reikia ar nereikia Nekaltas Per tas Kalėdas, vos nepamiršau Liežuvis
Su bobu vasara visus GėlėGėlėGėlė
LabasLabasLabas

Rokai, aš, kaip ir mes visi(žmonės) priklausom tingiųn gyvūnų grupei. Bet dėl bobų kalbinimo tu klystiMirkt Snekinti netingiu, zinau kur ir kartais - kaip, bet va su laiku problemėlės. O dar Kalėdos artėja, dienos trumpėja, darbų daugėja.

Magnoli, ka nakti pro langa matei?Cha cha

Nuo pat sauletos vaikystes vienu is Kaledu simboliu liko mandarinai. Ju visada prikraudavo i maiselis su dovanomis. Vakar apsidairiau Maximkoj - Kalediniu mandarinu dar nesimato. Gal cia kas nors bando mane apgauti ir irodyti, kad Kaledos nearteja?

…Kaledos Nekaltas?..Kaledos Nekaltas…gerai zinau tik tiek kad jos bus tokios kokiu dar neturejau …ir jau dabar apie jas pagalvoju …kartais !