Ar žinote romantiško vyro apibrėžimą?

Ar žinote romantiško vyro apibrėžimą?

Gal per shventes kas nors bent susapnavo toki vyro modeli Šypsena)))? “Raskit jūs šiais laikais vyrą, kuris negertų, nerūkytų, mylėtų vaikus, neitų pas kitas, uždirbtų normalius pinigėlius ir niekad neišeitų iš namų nepabučiavęs žmonos.” Juokiasi ???Juokinga turbut visiems Šypsena)))) Juokiasi

Kaip paminėta aukščiau, svarbiausia atitraukti merginą nuo kasdienybės. Va vakar aš su mergyte planavome, kur eisim. Eilinį kartą nesimastė. Pagalvojom, pagalvojom ir nusprendės išeiti į lauką. Ten pažaidėm su sniegu, “išmaudėm” vienas kitą. Smagaiai laiką praleidom, gana neįprastai. Ir nereikia čia jokių kabakų. Žinoma, žiemą sunkiau, bet kai atšyla oras, tai galima visko prisimąstyti Šypsena

Vienas malonus gestas,istartas zodis-dar nera apibreztinai romantikas !!!Pasitaiko kad tokie romantikai greit pavargsta tart komplimentus,lepinti moteri ir t.t.Svarbiausia kad neieskotu kaltes kitame,kodel jam tai pabodo…

Mmm o tu manai cia tik romantika? Šypsena O gal uzslepti norai ir tiek Šypsena

pinigai( sugebejimas pasiulyti moteriai siuolaikiska kompforta) romantiku nedaro,tai visai neromantiska, bet be pinigu romantiskas vyras, labiau sukelia juoka, nei susizavejima. Kazkaip vie tik romantiska gyslele vyrui tureti neuztenka, jis dar turi sugebet moteri ir “apginti” Na kos nors naturos vaikas, koks tarzanas jau vel labai romantiska, jei su juo ruosiesi gyventi negyvenamoje saloje Cha cha

Duodi tam romantiskam vyrui i kaukuole. Atvaziuoja mentai, apibrezia ji gulinti su kreida (tai gali ir pati padaryti iki mentams pasirodant). Stai ir visas apibrezimas…

O misele…Uzdirbu 90 per diena.Visiškai nerukau.Begioju.Švenciu proga paragauju vyno.Vietoj krepšinio per TV-po parkeli…Kas romantiskas-gal tas,kuris nebijo buti nuosirdus,svelnus ir t.t nesitikedamas sau naudos ?

Dagme- radai kam romantisko vyro apibrezimus piest Juokiasianot autores romantiski tie kurie prilupe paglosto ranka, buria burtus,trina kad esi bais grazi Taip(blaivas tikru tikriausiai su sia moterim nei nebendrautu Ne)ir dar tas kuris isitempia i lova porindamas apie tai kad sekso reikalus reiktu atlikinet valstybiniu svenciu proga Juokiasito misele kas truktelejo sy karta?Ir kodel nematom temos su smulkiu aprasymu??? Liūdnas

Nereiketu taip,kategoriskai apie autore .

Nepaminejai,kad kiekviena ryta ir vakara valaisi dantukus.O gal tai tau nesvarbu? ???

Nesupratau taves.Ir dantukur,ir kojas taipogi.Dusiukas.Kame klausimas?Nesusikalbam.

Cia kazka vardinau,nes Jurga1 skaiciau.Mintis jos.

Man svarbus nuoširdus žvilgsnis. Labai svarbus ir vyro sudėjimas. Jis net neturi būti labai aukštas. Svarbiausia, kad jo figūra būtų proporcinga. Nors lietuvaitės dažnai alpsta dėl pietietiško tipo vyrų, manęs jie netraukia. Jie man per saldūs ir nusibosta per vieną dieną. Nekaltas

Romantiškas vyras yra tas, kuriam netenka kovoti už būvį, pavyzdžiui, zuikis-niekada neturi pinigų, mes nedirba, o mama duoda tik tada, kai pati nori. NekaltasMielas svajoklis gali 100 kartų per dieną prisipažinti meilėje, pagirti mylimosios grožį ir kitas puikias jos savybes, siųsti tūkstančius virtualių rožių… Gėlė Gėlė Gėlė Girtas

Jeigu galima butu sukurti romantisko vyro apibrezima…tai butu sie zodziai: mandagus, demesingas, svelnus, geras,rupestingas ir visada esantis salia, kai reikia…

Butu gerai ja surasti… Einu maz iskelsiu…? Nekaltas (jei pasiseks)

Atmintyje pastrigo toks nutikimas… Su kolegomis šventėmė bare. Skambėjo juokas, tostai, ore tvyrojo šventiška nauotaika. Sedėjau šalia rimtuolio, netgi niurgzlio kolegos ir kalbėjomes. Galva buvau palenkusi, todėl vešli plaukų sruoga buvo užkritusi ant veido. Mums taip linksmai besišnekučiuojant kolega ištiesė ranką, švelniai nubraukė tą nepaklusnią sruogą, paėmė mano ranką į savają, pabučiavo į delną ir ramiai pasakė: esi gera moteris ir man labai norisi tau pasakyti ką nors gražaus. Šypsojausi ir nieko nesakiau… Tai nebuvo nei flirtas, nei koketavimas… Bet aš dabar tiksliai žinau romantiško vyro apibrėžimą Laimingas)

Apkabinimas

Atsubusk iš pasakų pasaulio. Tokių apibrėžimų ar formulių nėra !!!Kai ją padarysi, tai man būtinai atsiųsk. OK?