ar zhmogus gali pavargti nuo saves?

ar zhmogus gali pavargti nuo saves?

ar esate sau ishtare: ash pavargau nuo saves? ar imanoma taip jaustis? ir kaip pabegti nuo to..?

Žinoma

myleti...

*Amzinybe* o ka daryti jei bijai pamilti?

Kuo pagrista ta baime ?

baime...hmm..ash bijau pamilti ir paskui likti iskaudinta, palikta...vis delto nieko nera amzhino...

Na dabar ir aš bijau pamilt.. niekas esu tik puvų sayje.. skaudi matyt, bet bandau gyvent Šypsena bet vat meile nebetikiu...

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/360770.22 2-=(657420362](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/360770.222-=(657420362) Čia toks klubas kur visi tokie kaip Tu Liūdnas

taip, zmogus gali pavargti nuo saves...

Meile yra amzina, zmogus nera amzinas, t.y. jo fizinis kunas... O meile ir skausmas gyvena kartu, myleti visada reiskia kenteti... Nekreipk meiles i viena zmogu, nerisk visu vilciu ir svajoniu su juo - nenusivilsi... Tiesiog gyvenk Meileje, mylek kiekviena akimirka savo gyvenimo, juk ji yra nuostabi ir nepakartojama... Mylek Dieva, mylek zmones, mylek gamta, mylek, mylek, mylek... Tada pamatysi, kad ir i tave kazkas atkreips savo Meile, bet ji bus zymiai platesne nei tiesiog dvieju zmoniu meile... Apkabinimas Labas

dekoju uzh patarima Apkabinimas jus labai malonus..tachiau...ash nebeturiu jegu kazhka daryti ish naujo..stengtis myleti...ash bijau meiles kitam zhmogui..o shiaip, na ash myliu gamta, jos reishkinius..tyla..ir pan... Šypsena

Manau myleti nereikia pastangu, pastangos reikalingos kaip tik norint nemyleti... Šypsena O ka reiskia daryti kazka is naujo... Tu gi ne vakar gimiai ir kai kazka darai tu tik papildai tai ka padarei pries tai... Tu statai kelia, o kur jis tave nuves priklauso nuo taves... Pasirink gerus irankius ir gera krypti ir pirmyn... Telydi tave Meile... Apkabinimas Labas

achiu Apkabinimas

o aš, beje, *Amzinybės* patarimą visai kitaip supratau. supratau, kad reikia save mylėti. juk kaip ten sako - "kas myli vieną žmogų, tas myli visą pasaulį". o jei myli save, tai ir kiti tave mylės. bet taip, tai gana dažnas jausmas, na, bent jau apsilankantis dažniau nei aš norėčiau. pavargstu nuo savo sprendimų - jie priimami vadovaujantis ta pačia - mano - logika, o tas pabosta, norisi kažkokių netradicinių sprendimų, norisi kitu kampu pažvelgti į pasitaikančius įvykius. o tas ne taip paprasta. link to galima eiti pamažu. sakant "ne" pagalvoti, ar taip sakai dėl to, kad išties to nenori, ar todėl, kad kažko bijai/nedrįsti/abejoji savo jėgomis. permesti mintyse savo įpročius - ar jie tapę įpročiais, nes taip mėgsti elgtis, ar tiesiog iš įpratimo... labai dažnai čia gera terpė daryti pakeitimus Mirkt keisti gyvenimo būdą, išbandyti jėgas naujose srityse, bendrauti su naujais žmonėmis...

hmm...myleti save...o jei neturi uzh ka save mylet? Ta prasme, nerandi savyje pliusu, uzh kuriuos galetum save pamilt...

tuomet belieka juo sukurti Mirktbet taip nebūna

dekui uzh patarimus Šypsena bet ash nenoriu saves apgaudinet, kad kazhka turiu gero...

Randant savyje minusų svarbu prisiminti, kad jie neegzistuoja be pliusų. Pavargti nuo savęs - suprantu, kad tai reiškia išsisėmimą, kai niekas nesikeičia, vyksta taip pat. O procesas ir sustoja, įstringa, kai ištinka vienpusiškumas. tearful Gėlė - gal tame vienpusiškume Tave baimė įkalino? Kartais labai sunku išsivaduot nuo skausmingos praeities, bet svarbu neatimt iš savęs galimybių.

achiu Apkabinimas Jusu tiesa..esu ikalinta baimes...bet pachiai ish jos nagu ishtrukti nebeturiu jegu...o gal ir noras jau pradinges... dar karta nuoshirdzhiai dekoju Jums Gėlė Angelas