Ar yra tokiu vaikinu, kuriems virs 20, o jie dar nekalti?

Ar yra tokiu vaikinu, kuriems virs 20, o jie dar nekalti?

Kazkodel galvoju, kad tikrai yra… Tik vaikinai paprastai linke tokius dalykus nuslepti, nes bijo buti isjuokti. Cia tai jie galetu prisipazinti, bet realiame gyvenime tai kazin ar isdristu. Nors mano manymu nera cia nieko gedingo, netgi priesingai…
Nereikia atsikratyti nekaltybes vien todel, kad kiti TAI daro, o tu dar ne. Ir kas gi nustate amziau ribas kada atseit privalai tai isbandyti? Nesamone kazkokia tai…
O del patirties stokos, tai ji atsiranda su laiku ir jei santykiai rimti, tai galu gale tokia pora “susizaidzia” tikrai ne ka blogiau Šypsena Gal net ir geriau Šypsena Juk tai - kazkas naujo…

o kas cia gero, kad nekalta gauni? Apakęs jei nekaltas, vadinas be patirties. niu kazin ar tas labai gerai… Šypsena

taip neseniai apie tai kalbeta buwo…
nu bet wa as pazistu ą. jam jau 22 ir mergos neturejes (drawgavo aisq bet nieko nebuwo) Cha cha

Nu chia del tos patirties tai teisybe, bet gerai butu,kad nepradetu vardint, kaip ten su viena buvo, kaip su kita. O nepatyres…Ka as zinau, ar gerai.

YRA YRA tiktai YRA :!

O kaip ta savo dushios nekaltuma apibudintum?Liežuvis

Hmmm…kaip chia apibudinus…aha, esu virsh dvideshimties, bet shirdyje - tikras kudikelis Aš nekaltas Ar aiskiau ? Mirkt

Tikriausiai: ja*u vsex xto nize rostam ir del to sirdies Širdis neskauda Cha cha

Visi jie nekalti erzilaiGeraiMirktCha chaCha chaCha cha

(tik neisizeiskitVyraiGėlės cia baike tipo skeliauAš nekaltasBlogai )Cha cha

Galiu pasakyti : TAIP - tikrai yra, vienas gyvena su manim, miega su manim, toks žaliūkas…bet toks nuostabus…Man, kaip senai veteranei sexo srity iš pradžių net nesmagu buvo…Net mama sakė: ,Sugadinsi gerą vaiką, galvą tau nuimsiu Šypsena“… Chi, chi, kad aš jos klausyčiau…
o šiaip mano Vyrai prarado nekaltybę 23 metų…Va… Uch… Ir nieko, - užtat faina, kaip jis svaigsta, kai jo kokio nors ,prijomčiko” pamokau…Šypsena

paolla noretu buti mokytoja?Mirkt