Ar visi zmones gali draustis CASCO draudimu?

Ar visi zmones gali draustis CASCO draudimu?

Siaip mano kaime daraudimo bendroves nedraudzia ukininku automobiliu. Bo jie kai vaziuoja melst karviu pasileide muzona garsiai( bo siais laikais ukininkai gerai gyvena ir perka kasetinius magus su autoreversu) tai gansteriai pasislepia laukuose isgirsta ir uzpuola ukininkus. Juos ten sudubasina, atima piena, mobilekus ir masina. Is mano babules buvo pakirte audi bulka dyzeline ir ateme mobileka tai negalejo pasiskambint i mano nokia 3100 ir pasisaukti pagalbos… Pamenu kita diena su visu kaimu ieskojom tu gangsteriu kur mano baba sudubasino…

bene kuriozu meistras busi ???

cia rimtas dalykas…cia ukininku diskriminacija…

Duodi tu cia vaizdu su ta Baba

Ar radot ganksterius Cha cha

Maladiec Tomzykas Gerai

reikejo nusipirkti nokia 6100, tada tau butu galima prisiskambinti ŠypsenaNuvazioji i normalia draudimo kontora, ir tau apdraus viska, ka tik nori. Tik mokek pinigus.

Na jeigu jis duos draudimo kompanijoj tokios kalbos kaip sioj temoj tai ir babkes gali nepadet Ne

Mmmmdaaa… Šypsena Tomzykas siautėja Cha cha Vis neliūdna: truputį primena nusidavimus su katinais Laimingas

kad busu kaimo apylonkese kelios gangasteriu gaujos siauteje…visas istardem, nei viena gauja neprisipazysta kad mano baba sudubasino…

O is kokio tu kaimo? Juokiasi

kedainiu rajonas…lanciunavos kaimas

klounas Cha cha

Blin, tai aikit keliu blokuot, kad diskriminacija runkeliu panaikintu… Piktas

Tai kaimietis esi, taip iseina Juokiasi

nesakyk kad ukininkas ;]