AR VISADA MOKATE UZ MERGINAS?

AR VISADA MOKATE UZ MERGINAS?

Viskas bus geraiTaip - as tevams patinku Cha cha… Pradziai, kaip svelnu draugaFlirtas… gal NekaltasCha cha

Baisu

mano tėvai nesupras…
tėvas labai griežtas… iš karto klausimais užvers… Baisu nerizikuočiau Cha cha

O as svelnus - bus harmonija FlirtasNekaltas

[quote]iš karto klausimais užvers… Baisu nerizikuočiau Cha cha

[/quote]

Sužaisim sesis klausimus - draugyste ir bendravimo pradzia Cha cha O kuo rizikuociau? Gi ne vogt eiciau KietasCha cha

Sužaisim sesis klausimus - draugyste ir bendravimo pradzia Cha cha O kuo rizikuociau? Gi ne vogt eiciau KietasCha cha

[/quote]

mano tėvai pagyrūnų niamėgsta Liežuvis Cha cha
rizikuočiau aš… o jei mane po tokio “pasimatymo” išveš su greitaja? Baisu

Na, tiesą sakant, nesupratau nei vieno kaltinimo Nekaltas Net ir nesigyriau Nekaltas… kol kas LiežuvisCha cha

shejp labaj negeraj jawshiuos, kaj uz mania wajkinas sumoka… tada jaw gerew pati susimoku…Liežuvis

na nzn, man taj atrodo,kad shiaip bet kox bachuriukas,pakvietes mergina i pasimatyma, turi uzhmoket uzh viska. Bent jau pats taip darau,tachiau zhinoma yra atveju,kai panos neleidzhia "uzhmest" uzh jas…

cia taisykle ‘bachuriukams’

man nepatinka kai uz mane sumoka nepazystamas zmogus… jauties kazkaip skolingas… Liūdnas bet kad retai kuris vaikinas leidzia uz save susimoket

Niekada neleidziu jokiam bernui uz mane moket… NeMan tai ziauriai nepatinka… Cia nesamone…nesuprantu, kodel uz mane turi kazkas moket…??? Man savigarba neleidzia… Ne