ar vertas demesio alcatel 511?

ar vertas demesio alcatel 511?

sveiki
pasidalinkit savo mintimis apie si telefona. galvoju ji pirkti, man jis seip atrodo nieko ir mazas ir daug funkciju, tik va idomu suzinot kitu nuomone, kaip ar patogus ten meniu, ir ar nebuna su jais kokiu nors problemu?
dekui

Mano manymu, kad vertas demesio, del kainos/privalumo santykio. +naujas modelis

na ka. aparatas tikrai nebogas. juolab dabar, kai GPRS normaliam zmogui nebeaktualu. turi jis ta polifonija, EMS ir t.t.
bet yra vienas minusas. gal ir neatrodo didelis bet labai jau nervina. tai va: juo galima siusti tas ilgas zinutes (nepamenu, bet tarkim 600 simboliu). na tai va. rasai sau zinute ir nezinai, kada baigsis normalus 160 simboliu nes niekur nera skaiciuko kiek jau simboliu parasei. ir tik paskutiniu metu pries siunciant parodoma, kiek SMS gavosi (1,2 3 ar kiek…) tai va. na pas mane OMNI-5 tai man del tos kainos kazkaip dzin, bet va yra senesni aparatai kurie sitokiu zinuciu nerodys. nebent tik pirmaja 160 simboliu dali.

cia dar nieko. tarkim pastebejai kad telefonas parasius zinute sako kad tipo 2 SMS siusis. .atrodo paimsi ir paredaguosi… bet ir vel problemos: dazniausiai tenka trinti zodzius nuogalo (iki kurio sunkoka nusigauti nes nera kaip perkelti zymekli tiesiai i gala zinutes) bet ir vel nezinai kiek trinti… na po 3 - 4 bandymu rasyti ta pacia zinute pagaliau pavyksta. sekmes.

Šypsena sitiek prirasiau o visai nieko gero neparasiau Cha cha

Tikrai visai neblogas tefonas nedidelis,grazus,navarotu turi,batareika laiko apie 5 paras,bet jau labai levos muzikeles vos girdisi panasei kaip is radijo tasko.