Ar verta

Nu va jau ir pirslybos prasidejoMirkt, jei teisingai supratau, tik kad apie kitas vedybas as ir pagalvoti negaliu ( bent jau kol kas ), atejau cia bent jau draugu susirasti, nes kazkodel visus isbarsciauLiūdna

O ar galima suzinoti kur Kaune tai vyksta? Ir ar tik suaugusiems tie meet’ai.?Mirkt

nueik į 30+ forumą, jie ten kas mėnesį Kaune mėgsta susibėgti. Tiesiog žmonės ilgai bendravę virtualiai karts nuo karto kur nors suibėga realiai pabendrauti. Apsilankyk dažniau tiek šiame, tiek kituose forumuose - pamatysi, kad čia renkasi labai šaunūs žmonės, su kuriais malonu bendrauti ir kurie niekada negaili gerų žodžių bei patarimų.
Gėlės

Tas tavosubtilumas labai jau savitas, bet nuotaika sugebejai labai pakeltiŠypsena

Oi, nu galvoju ko as chia zhagsiu intensyviai…Nu alyvochka, pavarai, brangioji Cha cha
Tai va…meetai kas menesi vyksta. Sekantis bus rugseji, skaityk tema 30+ forume (atrodo 30+ forumo vasaros lydejimas ar pan.) Renkasi jau dauguma vyresniu, bet ish tikruju prisijungia ir jaunimas. Na, man ne vasra problema su vaiko palikimu tai veduosi kartu Šypsena Atsivesk ir Tu savo atzhala, bus linksmiau.

Jums gerai, o as vargu ar surasiu laiko nors viename meet’e iki rugsejo pabaigos sudalyvauti, net jei ir noreciau. Buto remonto ir irangos darbai pavelavo, nes seimininkas zadejes issikelti balandi, issikele rugpjucio vidury, dabar vyksta parketo gramdymas, gruntavimas, po to - lakavimas, po to bus sienu ir lubu dazymas, cia per ta laika vos suspejaui santechnika sutvarkyti, o elektrikui darbo dar per akis. Tik po to ateis baldu eile. O dar darbe reikia kaip priristam sedeti, gerai dar kad darbo po atostogu nedaug. Bet uztat pasaliniu darbu pilna, vienu metu ir kuri naujus projektus ir atsiskaitai uz anksciau padarytus… Atostogas praleidau gerai, bet toks ispudis, kad dabar visi darbai uzgriuvo. O dar zmona gali pagimdyti bet kada (gydytojai nesutaria del gimdymo datos), galutine data yra rugsejo 19, o butas dar neparuostas. Daiktai nepervezti…Blogai

Et, reikia man su persidirbusiu pasikeisti nikais… Aš nekaltas

O tu manai as taip paemiau ir atvirai visiems pradejau pasakoti savo gyvenimo bedas, pries tai neisanalizaves kas cia per publika renkasiMirkt

Zinai,gal as ziauri, bet man taves negaila. Koks tu vyras, jei tesugebi verkti, kokia zhmona bloga… Stenkis suprasti ja, o ne save… jei ji taves nemyli, isheik iskelta galva, o nesizhemink. Ir netgi dabar… kad ir kokia mama bebutu, as netikiu, kad jai vaikas p.x. Ir kad viena vakara tu nueisi i meeta, o vaikas paziures irgi TV, manau nebus blogai.
Tu dabar vaikui aukosies, o ar vaikas uzhauges tau aciu pasakys uz tai a?

Zinai tu gal ir teisi, tik man atrodo kad vaikui to TV jau ir taip per akis, jis noretu ir su tevais pabendrauti, o ne vien darzelyje su vaikais. Ir dar jis mums su maniskia aciu nepasakys nei jei mes gyvensime kartu, nei jei issiskirsime. O as cia ne gailescio ar uzuojautos atejau prasyti, o tik pasiklausti nuomonesMirkt

Neo, visokiu tu mamu yra…gal tevelis bishki jautresnis… O shiaip TV dabar ish tiesu kaip aukle…

Kažkaip čia per kietai pasakei…Gali neužjausti,bet nereikia kaltinti-juk niekas nežinom tikrosios situacijos…Be to,kaltinti lengviausia…
Aš turiu pažystamą,kuris jau ~8m. sėdi vežimėlyje…Tiesa,turi gerą darbą,uždirba daugiau nei aš,bet…nelengva jam,o ypač su moterom…
Et,bet ką aš čia…Nenukabink nosiaus-gyvenimas viena Moterys nesibaigia.Likimas eina savo keliu ir Tu net nežinai,kad šiandieninė bėda rytoj gali virsti laime,kurios mažiausiai tikėjaisi…
To i linkiuGerai

Dievaži Rooki, kartais tavo nuoširdumas taip žavi Bučkis

niu as sakiau, kad gal per ziauriai pasakiau. Na bet jus kas vaikus turit ir norit iseit, gi paliekat su aukle arba su tevais, nors vaikams dal butu idomiau su jumis pabut. Taip ir cia, viena vakara vaikas ir TV gali paziuret. Savo gyvenima irgi reikia tvarkytis!!!
Baik verkt,ziurek save!

ROOKI kiekvienas zmogus turi savo nuomone, be to rasydamas sia tema ir nenorejau, kad mane apipiltu uzuojautomis, zmones sako ka galvoje ir tiekMirkt

Kažkaip čia per kietai pasakei…Gali neužjausti,bet nereikia kaltinti-juk niekas nežinom tikrosios situacijos…Be to,kaltinti lengviausia…
Aš turiu pažystamą,kuris jau ~8m. sėdi vežimėlyje…Tiesa,turi gerą darbą,uždirba daugiau nei aš,bet…nelengva jam,o ypač su moterom…
Et,bet ką aš čia…Nenukabink nosiaus-gyvenimas viena Moterys nesibaigia.Likimas eina savo keliu ir Tu net nežinai,kad šiandieninė bėda rytoj gali virsti laime,kurios mažiausiai tikėjaisi…
To i linkiuGerai

[/quote]

Zinai, noreciau padekoti uz palinkejimus, be to jusu pasiklausius dar daugiau jegu atsiradoGerai

Tu,Žmogau,ne dėkok,o laikykis i patarimų klausyk.Gerai Visi mes “Šeimoj” stiprybės semiamės.Patikėk,i drūti,i ligoti,i laimingi,i nelabai…Tep jau čia yra.Šypsena

To Nuska:
Na,dėkavoju.Gėlės Ką jau čia…Net paraudau…Ups…Aš nekaltas
O iš kur žinai,kad aš tokis ištikrųjų?LiežuvisCha chaCha cha Gal aš va toks- Šikšnosparnis Mirkt

Zinai, noreciau padekoti uz palinkejimus, be to jusu pasiklausius dar daugiau jegu atsiradoGerai

[/quote]

Va dabar esi malacius ir taip visada! Nesiaukok sheimai, jei esi nereikalingas, vaikais reikia rupintis, bet ir paciam gyvenimas nepajusi kaip praeis…

Na laikas parodys kas bus toliau, bet nei is vieno atsakymo tikrai nesigailiu, kad parasiau kas sirdi slege. Gyvenima jau ne taip pilkai atrodoMirkt

Deja, kad esu neblogas as neskaitau, gal net atvirksciai, na vienu zodziu pasakyti ka nors gero apie save reiktu daug pagalvoti, o atsiverti galejau todel, kad niekur kitur to padaryti negaliu ir neturiu kamNustebęs

nezhliumbk! nu nueik kada i meeta, tu pamatysi, kaip tau bus faina, kad per viena vakara kelias desimcias draugu susirasi