Ar verta šunį atiduot dresuoti keletui mėnesių?

Tikrai ne visi ziauriom priemonem dresuoja, bet dresura tikrai patikimesne ir ilgalaikiskesne kai seimininkas mokosi kartu su suniu. Geriau pavaiksciokit i aikstele pas dresuotoja kartu su suniu, bus zymiai geresnis rezultatas (beje ir pigesnis Šypsena)

Nemanau,kad tai gerai.laukiu vasaros…nuvaziuosiu i soda ten kalyte neveisline.neesu profesionali dresuotoja,bet jau ismokiau komandu"ateik",“sedek”.tiesiog kalyte labai protinga,randam bendra kalba,ji greit supranta ka as noriu pasakyt ir gerai viska prisimena.vienakart atvaziavau i soda,sakau jai"sedek",o seimininkas kurio sode gyvena,ismoke tarnaut.tai pradzioj sokinejo,ziuri,kad as i tai nereaguoju tai atsisedo Cha chavistik manau,kad dresuoti turi tas kuriuo suo pasitiki ir pats pasitiki sunimi.dresuojantysis turi susipazines su sunim pradeti ne is karto nuo dresavimo.jei suo nemyli dresuotojo,tai kodel turi klausyt?is baimes?kai suo klauso ne is baimes,o is meiles,yra zymiai maloniau.as asmeniskai niekada nebaru kalytes.ir nereikia nuo to neispuiksta,kai ateinu jos aplankyt,guli pilvu i virsu,tai reiskia nuolankuma Mirkt

manau kad ji reikia butinai dresuoti!nu jeigu suo didesnis tai ji butinai dresuoti visam laikui .Nes dideli sunys gali visko padaryti nedresuojami.Reikia mokinti juos gero elgesio nes juk eidamas gatve su juo gali sutikti zmogu bijanti sunu ir negali zinoti,suo netvardomas gali bet ka iskresti.

manau, kad geriau dresuotojo akivaizdoje suni dresuoti paciam, o ne ji atiduoti Kanda ir seimininkui sveika, ir suniui maloniau, ir tau bus lengviau is jo “istraukti” komandas Taip

Mano mergikei vakar suėjo 5 mėnesiai. Kada reikia pradėti dresuoti. Ir išvis dabar ji nieko nemoka, apart fu, negalima, baik, pasitrauk ŠypsenaO reiktų kad klausytų. Bo šian buvom mieste. Ji šiaip nemėgsta arba sakyčiau vengia nepažįstanų žmonių. O šian sau spakainiai bėga greta kažkokių bičų. Nu ji tiesiog galvojo, kad su jais kompanijoj buvo, bo mūsų irgi daug buvo. Ir net neina prisišaukt. Nubėgo toliausiai, negirdi. Baisu, kad kas neatsitiktų. Aikštelėj menu būdavo Igoris (lygtais). Kiek kainuoja dresūra. Aš tik už tai, kad kartu su šeimininku šuo turi būti dresuojamas. Kiek trunka normalūs kursai (nu ta prasme jei šuniui sekas mokytis). Šiaip gyvenu karoliniškėse. Bet nemačiau čia aplinkui jokių tokių aikštelių kaip fabuose…

Archiau(ir geriau) butu pas Viktora(Markoni) Nekaltas Parashyk jam i privata.

na nebent seimininkas kas antra diena kaip minimum lankytu shuni ir pazetu kokiais metodais ten ji dresuoja animal.lt

Ne, ne,ne! Kai buvau mažesnė, nuvažiavau aplankyt tetos, tai ten kaimynų sklypą ir namą tokie “žmonės” buvo išsinuomoję. Ten įsirengė aikštelikę tokią ir “dresavo” šunis. Mačiau, kaip jie buvo kankinami, spardomi, ant jų rėkiama… Net pikta darydavosi Piktas … Vėliau buvo paskambinta gyvūnų teisėm Telefonas ir kapiec jo versliukui… Na, nebent labai geras dresuotojas būtų, bet aš gi vistiek už dresūrą kartu su šeimininku… Šypsena