Ar verta šunį atiduot dresuoti keletui mėnesių?

Ar verta šunį atiduot dresuoti keletui mėnesių?

Neseniai kilo diskusija - ar verta atiduoti savo suni dresuoti keletai mėnesių ar net daugiau?Šuns visą ta laiką šeimininkas nemato.Norėčiau sužinoti jūsų nuomones,parašykite ką manote apie tai ir pagrįskie.

Kažkaip nepastebėjome, kad būtų paminėta šuns veislė ir amžius...Kaip Jūs "susikalbėsite" su šunimi, jei jo nedresuosite? Kita vertus: Kam jį dresuoti, tegul kam nors žarnas paleidžia... Juokiasi

Žiūrint, ką nori iš to šuns padaryti.

nu man tai tas atidavimas kažkaip nea Nemano nuomone,pats šeiminikas kartu turi su savo augintiniu į tas pamokėles vaikščioti.tada manau ir šuo geriau mokosi, nes dresuotojas svetimas žmogus..maniškis tai jo net bijojo pirmus kartus..taip kad.. aš už dresavimą "šeimininko" kartu su šunimi Cha cha

Gerai Gerai Gerai

Jei pats dresuoji, tai tam suniui ir buni autoritetas. Ir aplamai, tokiam laikui, nepazystamiems zmonems tikrai neduociau suns. Net 1 valandai nepatikeciau jokiam dresuotojui Ne . As pats saviski dresuoju. Vidutiniskai po 5-10 min. vakarinio pasivaiksciojimo metu. Viskas nuostabu. Be to, jis taves gal ir klausys tiek laiko nemates, bet kol issikovosi jo paklusnuma savo asmeniui, nemazai laiko praeis. Tevas (tevai buvo issiskyre) tuejo dobermano kale. Kai persikrausciau gyvent pas ji, ta kale manes gatveje normaliai pradejo klausyti tik po kokiu puses metu.

AŠ SU JUMIS VISAIS LABAI SUTINKU - ATIDUOTI SUNI DRESUOTI KELIEMS MĖNESIAMS AR ILGIAU, NEMATANT JO - TIKRA NESAMONĖ.

jokiais budais! kas as zinau, kaip jis dresuojamas? gal musimu? o gal badavimu?

O galima aukleti ,panauduojan motivacija Taip Taip

Mano nuomone geriau dresuot suni aikstelei su profesianaliu kinologu Nekaltas savo suns neatiduociau i dresuros mokykla TaipKilo toks klausymas, o kas cia per mokykla? Kartais ne Vilniaus rajone?

Tikrai nea Neatiduociau

Kilo toks klausymas, o kas cia per mokykla? Kartais ne Vilniaus rajone? Cha cha Cha cha Mirkt

Cha cha Cha cha Mirkt Cha cha Baisu Cha cha

as neduociau keliems menesiams… Nekaltas

Manes kartais zmones praso paimt dresuot suni, bet as neimu. Dirbu tik kartu su seimininkais. Teko viena suniuka taip dresuot. Aisku isdresavau greiciau negu su seimininkais, gavau didesnius pinigus, manes klause puikiai, bet… Seimininkui per trumpus pasikalbejimus nedaejo kaip elgtis su suniu (nors ir pasakojau) ir gana greitai sugadino dresura. Nuo to laiko taip nebedirbu is principo. Noriu isdresuot taip, kad klausytu seimininko ir seimininkas sugebetu islaikyt ta dresura visa suns gyvenima. Daugiau mokau seimininka negu suni, o kai seimininkas manes klauso, suni savaime isdresuoja pats.

Aš girdėjau pasakojimą, kaip dobermanė buvo atiduota dresuoti ir po poros mėnesių, kai šeimininkai parsivežė namo, ji buvo tokia pikta ant šeimininkų, kad teko užmigdyti. Aš galvoju, kad šuo juk nežino: į prieglaudą ar mokymui išsivežė. Saviškio net valandai nepalikčiau. Mes prieš 9 metus vaikščiojom į aikštelę, po to į Vingio parką, visur kartu.

NE, ne ne ne. As turejau boksere ir patikejau vienam dresuotojui.Neistempiau ir japasiemiau po dvieju savaiciu. NeBet vaizdelis buvo nekoks. Visa jos slaunis bovo šašuota ir randuota Baisu.o dresura tai ji bijojo kai as pakedavau ranka ja paglostyti.as is to tikrai pasimokiau. Piktas

NE, NE ir dar karta NE! mano kaimynai taip buvo atidave rotika 1 menesiui, dabat tas shuo ne tik ant kitu gyvunu bet ir ant visu zmoniu puola, man baisu jy kieme susitikt, nekalbant apie tai kad mano shuny uzpuole Baisuash pritariu kitu nuomonei, kad sheimininka reikia “dresuoti” kartu su shuniu… Taip

man rodos isvsi nereikia atiduot dresuoti! juos labai negraziai ir grubiai dresuoja! geriau pati dresuok