AR VERTA pasigaminti namų kino kolonėles?

AR VERTA pasigaminti namų kino kolonėles?

Turiu galimybę pasigaminti namų kino kolonėles.Niekaip nenusprendžiu kokios firmos stiprintuvą tada reikėtų pirkti.Gal kas turit kokių pamąstymų?

Tai gal tada ir stipriaką pasigamink Cha chaCha chaCha cha Lempinį kokį…

Kažkoks čia pas tave klausimas neryškus, kas ten per kolonėlės bus, dinamikus kokius žadi dėti?

planuoju deti Pioneer firmos garsiakalbius.O kolonkes tai 4kampai, centrine ir bosas, bet nzn koki stiprika pirkti.Man labai prie sirdies Technics’as.
Tikrai zinau kad pats tokio stipriako kaip parduotuvej nepasidarysi.

stiprių nesunkiai pasigaminsi, o vat su dekoderiais bus sunku…

Nu ziurint kokius ishejimus ish DVD ar ko kito tures. Ankshchiau nedomino kox dalykas, bet bufau pastebejas kad eina nebloga kruvele laidu.

dekoderiai bus tarp DVD grotuvo :smiley: O siaip nx tas kolinkes daryt pasistatyk prieki 2 S-90, gale 2 S-30, centrine irgi Radiotechnika nuspirk, o va subwooferi gali darytis Aš nekaltas stipreka irgi pasidarai 2x90W(priekis) + 2x30W(galas) + 50w(centras) + 100W wooferis prijungi prie DVD su dekoderiais ir turi galinga, bet lieva namu kina Cha cha

tai jei turi išėjimus jau dedikuotus tiems kanalams, kaip 2 pirštus apmy…tas namų kinas. o va kai nėr paskirstytų kanalų, kaip ir paprastas stereo draugas…

Paprastai DVD grotuvai turi integruotus tik Dolby Digital (AC-3) dekoderius, o kaip tada bus su DTS? Neuviazočka polučiajetsia…

Aš irgi svarstau kaip man persidaryti savo Dolby prologic dekoderį, kad eitu prijungti 5.1… Mat Dolby prologic galui naudoja tik 1 kanalą…
Pirkti kompiuterines Creative 5.1 kolonėles kaip tai nenoriu, nes skamba jos paršyvai lyginant su mano turimomis, o su turimu aparatu nieko gero nesumastau… Net potencas turi tik 4 kanalus ir tas padla navaročenas su varikliuku…

Z.

creativas yr gerai…
Cha cha

blyn nusiperki namu teatra ir galvos nekvarsini.
arba reciveri nusipirk koki yamaha ir bus visi navarotai galesi isimest kolonkes savo. niekad nepadarysi su visais dsp matrix soundu ir tt. Šypsena
per sudetinga vienam zmoguiŠypsena

pradėjom nuo kolonėlių, baigėm dsp matrica…vienam gal ir sunku, o ir brangu gaunasi, bet teoriškai įmanoma…senais laikais koks tai visų nemylimas gamintojas sonia leido vien dekoderį atskiram box. vat jį kur radus išmestą jau būt smagu…

Pasidaryti galima, bet pigiau nebus.Pliusas tas, kad isvaizda bus vienetine.Korpusui naudok medzio dulkiu plokste.DTS- visai nebutinas.Yra tik keletas disku su tikru DTS-u.

Ai sumoki 10lt, nueini i kina ir garsas ir vaizdas toks kaip niekur namie nepasistatysi Cha cha

istinų glagoliš…get kartais taip norisi namuos kotai pažiūrėt…ir paklausyt…

nu jo ir kas tau gausis idomu???,gal geriau nusipirkti rimtos firmos visa namu kina???ir nesvarbu kad pioneer dinamikus naudosi,vis vien gausis nesamoneApakęsApakęs

A vot ir nifiga… Geras namu kinas yr geriau nei kino teatras, išskyrus ekrana… Bet ir tai delo popravimoje, tereikia projektoriaus… Cha cha
Kino teatre reikia atsisesti geroj vietoj, kad pajustum gera garsa, kitaip girdisi košė ir atsimušantys garsai, o tai yr kaka…

ir kur reik sėdėt?..

Vaprosas aisku geras… Tau kak: po naucnomu ili po prostomu atvetit?

namu kinas yra gerai ,ir dvd zjb ziuret ir muzona klausyt gali tik gaila kai nusipirkau namu kina centras liko nenaudojamas mano vargselisLiūdna