Ar verta draugauti jei mergina vis dar...

Ar verta draugauti jei mergina vis dar…

vis dar prisimena savo buvusi ir su nostalgija prisimena su juo praleista laika …TaipNe

Man yra panashei, brolau…galiu tik tiek pasakyti - jei jus tikrai draugaujat, tai vadinas dabar jinai yra su tavim , o ne su juo , nes prieshingu atveju jei jai butu gerai ir butu likusi su savo buvusiuoju. Reikia gyventi dabartim , o viskas kas buvo pamazhu ushimirsh ( jei aishku kuris nors ish jusu neishkres kvailystes ).

Nostromo tu esi visiskai teisus Taip

Manau, neverta, jai dar reikia pirmiau ji pamirsti, tik paskiau imti su kuo kitu draugauti. O ir tu pats kaip jautiesi, kai ji vis apie ji sneka?
NeBlogaiBaisu

nzn, gal ir reikia gyventi dabartim , bet jinai gyvena praeitim…Aš nekaltas mano manimu geriau ja palikt…Aš nekaltas nes galimas daaiktas kad ji anksciau taves gali tai padaryt…Aš nekaltas

ziurint kaip tie prisiminimai pasireiskia. jei tik istarus buvusiojo varda jos akyse suzybsi ugneles ir viltis kazkokia, jei ji tiesiog kiekviena diena apie ji sneka, jei ji nori eiti i tas pacias pasilinksminimo vietas kur jis ansciau buvo. tai tada siulau tikrai mesti. kitais atvejais padeciau jai uzmirsti jos buvusyji ir taip tapciau jos draugu aisku galima paskui ir vaikinu bet kam skubeti viska daryti reikia pamazu.

Nesuprantu as tos panos…Jei jau taip ilgai neuzmirsta senojo draugo, tai kam tada su tavim prasidejo? Laikas gydo zaizdas, bet gal per anksti soko i kito (t.y. tavo) glebi…?

Draugauti galima, bet… nemanau, kad laikas kam nors daugiau nie tik draugystei. Jeigu ji vis dar ji prisimena (naturalu shiaip)… priklauso kaip viskas vyxta- gal ji su tavim tik todel, kad butu lengviau jai… nesijauchia vienisha, jauchiasi truputi reikalinga ir lengviau jai sutikt savo buvusi vaikina su kita mergina… tachiau tada tu visishkai nesaugus Ne. Tave gali palikt bet kada… susiras vaikina, o tu busi tik draugas Taip, kuris palaike sunkia minute…
O shiaip dar daug kas priklauso nuo tos buvusios meiles istorijos.

Nea, neverta, ish pradzhiu tu jai gali buti tik draugas; o paskui jei jau bus skirta, visa kita ateis su laiku.

Ir labai gali buti, kad po kek laiko ji vistik nuspres likti su savo buvusiuoju ir tada jau pateksi i visiskai nepavydetina situacija.

Taip

jei manai, kad dar nevelu atsitraukt (jei visai "neiklimpai" ), tai leisk jai pabuti vienai, buvimas su tavim nei tau, nei jai nieko gero neduos. Trust me Kietas

Jeigu dar prisimena buvusi, tai manyciau fifty fifty, kad su tavim pasiliks, arba gris pas buvusi.

Pvz. mano ex, grizo pas buvusiji Liūdna

Uzuojauta…

Ir jei panele budama su tavimi galvoja apie kita ar neatrodo, kad tu tik priemone jai esi…Negerai taip…
Suprantu, kad laiaks turi uzgydyti zaisdas, bet tiktai ne kito zmogaus saskaita.
JI turi pamirsti tai kas buvo ir pradeti ziureti i gyvenima kitomis akimis, kuriu akiratyje tikrai nebut ex…

Supratau viena dalyka, kad zmogui reikia leisti pabuti vienam, tol kol pamirs praeiti. Arba tiek primirs, kad nekels jokiu rupesciu.

Draugauju su draugu jau beveik metai. Pries tai mums susipazinant ir musu draugystes menesiais svaigau del savo buvusio. Tai zinojo ir mano drauges, ir mano draugas. Buvusysis maldavo vis sugriztant. Buvau pasimetusi, vos nepalikau dabartinio draugo(jis tai suzinojo is mano drauges). Bet labai dziaugiuosi, kad dabartinis draugas liko su manim, isgyveno mano nusivylima bernais. Tad nezinau, pagal save pasakysiu, kad tau geriausia ja butu palaikyti. Šypsena

neverta…nes gali tau tokia depresija ivaryti kad pradesi paskui saves nevertinti

Na su manim verta- as i savo buvusi,-sius negaliu net paziuret, pagalvojus net nupurto Baisu Cha cha Kas buvo tas buvo- niekada nesizvalgau atgal. Taip ne tik save, bet ir kitus i kapus galima nuvaryt Cha cha Kietas

mes visi turim prisiminimus!