ar vaikinas ir mergina gali buti tik/net geriausiais draugais?

Taj aisq,kad galiLaimingasPati turiu dawg draugu baxuriuku,todel zinaw ka sakawMirktGeraiTaip

manau gali nes jai jie viens kito nemyli tai gali tik gerai sutarti…

Manyciau, kad negali, nes man buvo panasi situacija…turejau labai gera drauga, su kurio galedavau apie viska kalbeti, mes prakalbedavome iki ryto, bet dabar mes esame pora…beja, jis dar buvo mano klasiokas…taigi, stai kokia situacija…Cha cha

o kodel gi ne.Juos sieja tik draugiski santykiai,o paprasciausiai nera traukos,kad galetu buti pora.

TaipZinoma, kad galiTaip

manau,kad gali…

gali… bet manau sunku… bet gali jei nieko viens kitam nejaucia tik draugishkuma. Laimingas

Nius pritariu siai nuomoneiŠypsena Asmeniskai manau, kad kai randi antra puse, tai ir tu draugiu visu kazkaip nebereikia kad artimai bendrautiŠypsena tiesiog laps laps, kaip sekas? ka veiki? ir iki bunaŠypsena O ne ilgos diskusijos per naktisŠypsena

nzn as su viena merga tik draugavau tipa draugai buvam bet po to ji man pradejo patikt ir nekas gavosLiūdnas

laaaabai sunkei tai imanoma… nes po kazkurio laiko kazkuris is ju (daznewsei Vyras ) prades kazka labew jausti Taip jei Moteris grazi tai vaikinas negali ilgai ziureti i ja kaip i drauge…pradeda ziuret kajp i pana Šypsena reik laaaabai dideliu pastangoo Taip

wat man panasiai irgi buvoLiūdnas