ar vaikai turi kistis kai vyksta tevu barniai?

ar vaikai turi kistis kai vyksta tevu barniai?

mano manymu kad jo nors tevai aiskina kad tai ju yra reikalas.bet juk jiems kai buna blogai jie ateina pas vaikus guostis.juk jie kai nori skirtis nesiskiria del vaiku.juk jie nori kad vaikai dalyvautu tik nenori tai garsei sakytit:0 ar cia teisinagi galvoju?Laimingas

nelabai supratau…Nekaltas

ta prasme kai tevai pykstasi ar vaikai turi buti nuosaly Šypsena

gal geriau tada paklausti reiketu-ar tevai turi teise pyktis vaiku akivaizdoje…Kiek skaiciau info,ir kiek tai savaime suprantama-kad vaikus labai traumuoja-kai tevai pykstasi…todel-jei jau kas pykstasi-ta bent is pagarbos nekaltam vaikui-reiketu stengtis arba isvengti is viso pykcio-ar bent jau iseiti i kita kambari-ar dar kur toliau nuo vaiku ausyciu…

galiu pasakyti is patirties-kai tevam buvo uzejusi krize-as gal 12 m.tevams tiesiai pasakiau-kad jei jau jiems blogai-tai tegul skyriasiBaisu-o jei tevas bent pirstu palies mama-iskviesiu milicijaPiktas

zinoma-i siuos mano zodzius buvo sureaguota…-tevas kiek pamenu man uzausies patampe-ir pasake-kad esu per maza kistis i tevu barnius…Nežinau

Jei vaikui yra 8 metai,tai nelabai jis tures itakos ju pykciuose,nors ir del to pergyvens, nes tokio amziaus vaikas nelabai dar supranta realia situacija,o jei vaikui apie 20 tada manau, kad dazniausiai leidzia jiems patiems spresti ka daryti…
O kistis paciam i bet kokius reikalus yra tiesiog nemandagu…

Manau,kad vaikai neturetu girdeti barniu.O kistis-beprasmiska.Nepaisant,kiek tiems vaikams metu-3,13,ar23.Baisu,kai pradedama vaikais naudotis kaip ginklu.

Sakyciau stipriai tavo tevelis sureagavo,o kuo dabar buvai kalta tu,kad reikejo ausi sukineti?

[quote]
Labradoriukė rašė:

jis i viska stipriai reaguodavo…
"deka" to mano jautrumas kartais man koja pakisa

Nežinau

bet jau niekis…

Jie tiesiog negali negirdeti, jie visada viska girdi ir dar daugiau sukuria…

Visad visi barasi garsiai…

Nemanau, kada kistumemes ir i svetimu zmoniu barni ar ne? Tevai ne svetimi zmones, bet kadangi visu niuansu paprastai nezinome, tai geriau ir nesikisti. O kai susibarame su kuo nors paprastai ir einame pas ka nors pasiguosti, kad musu nesupranta, ar ne?

seip tai dazniausiai lb daug ka zinom Šypsena

bet ne viska.

manau kartais taip Šypsena Nekaltas

Taip sutinku

Vaikai turi ne tik, kad nesikisti bet ir nematyti bei girdeti tu barniu. Juos nuo tokiu dalyku reiktu net saugoti ir stengtis kad taio netaptu savaime suprantamu reiskiniu

Bet koks nuomoniu nesutapimas yra tik besiaiskinanciuju reikalas,geriausia kai ginco negirdi ne tik vaikai,bet aplamai niekas.Na.o eiti kazkam pasakoti,kad mes dabar susibarem del to ar
ano,tai…Labai gera patarle:blogas paukstis savo lizda tersia.Dvieju problemos lengviau sprendziamos,kai jas sprendzia tik du,o ne minia.

bet tai jei jie pykstasi ir nenori skirtis,kad tipo vaikams blogai bus tai manau tada jie neturi ju kistiŠypsena