Ar turit savo gyvenimo kredo?

Ar turit savo gyvenimo kredo?

Koks yra jusu gyvenimo kredo? Taip

te visad sviecia saule Kietasir lietus liejasi laisvai Tūsas

niekada nesakyk niekada-n kartų pasiteisino…

nu man tai nepasiteisina Šypsena Šypsena sakiau niekad negyvensiu Vilniuj, pasiteisino, sakiau niekad nedirbsiu vadovaujamo darbo pasiteisino, skaiau niekad nebaigsiu teises pasiteisino Nekaltas ir n visokiu dalyku Cha chao siaip gyvenimo kredo, kad ir kaip sunku butu rask laiko ir sypsenai vis lengviau gyvent pasidaro Šypsena

gyvenk taip, kad turetum ka anukam papasakoti Laimingas Gėlė

man ir Taip

zinau, Jaucio gywenimo kredo yra “as turiu”. gal ir mano toks Nežinau

nesigailek to ka padarei, gailekis to ko nepadarei Nekaltas bet nesu garantuota kad to laikausi Nekaltas Liežuviso siaip tai megstu: “ka sakau, ta zinau” Girtas

" Po trisdešimties metų gailėsies ne tai, ką padarei, bet tai, ko nepadarei. " Patinka man šitas posakis, bet ne visada aš juo naudojuos. ;>

As tai vadovaujuosi tuo, kad neverta zvelgt atgal i praeiti ir gailetis tai, ka blogai padarei, nes gailejimasis ir grauzimasis stabdo zengima i prieki Mirkt

Viena karta gyvenam… Cha cha Taurė TaurėIr dar- jei pasitikesi savimi ir truputi pasistengsi, viskas bus kuo puikiausiai…

Gyvent, o ne egzistuot

Nera to blogo, kas neiseitu i gera Šypsena

visiems neitiksi. stengtis neverta. nuosirdumas - raktas i sekme. tad reikia apsimesti, kad esi nuosirdus. neturek draugu, turek priesus. is priesu bent jau zinai, ko tiketis.

Niekada neziurek i tuos kuriem blogai sekasi ir stengis pasiekti tai ka pasieke tie kurie dabar virsuneje.

Pritariu Labas. Ir dar vienas: Jei kas nors kitas ka nors pasieke, tai kodel as to negaliu pasiekt?

vadovaujuosi tokiu rusisku posakiu - xočes žyt,umei vertetsa

“Aš noriu būt gera” Cha cha

o kas tas kredo Nekaltas… gal tai kas nors susije su lieknomis moterimis ???