Ar tinka tapkes

Prie ko AMG lipalas?

S600 su tokiais ratais = narko dyleris S600 su gamykliniais ratais = generalinis direktorius, prezidentas… Naktibeldas visiskai teisus

Ratai visiskai netinka Blogai Blogai Žliumbia

dievai, dziugini mane sendiena Geraipagaliau kazka protingo issakiai Gerai

o tai gal zaicas narko dyleris?

bratva su treningaijs ir kozuchom ant originaliu ratu Taip Juokiasi, visa kita, vaiku prikolai, dar spoileriu betruksta ir neonkiu po dugnu. Juokiasiir nx tas tamsinimas, originalios uzuolaidos kur kas geriau atrodo. sitam modeliui kazka su exterjeru daryt, tai tas pats, kaip rolsroisa negru mada perrengti.

net tokiam fruktui kaip as, yra aisku kad ratai netinka, o ka tada savininkas turejo galvoti, kad uzdetu tokius? ŽliumbiaCia kaip zydrunas savickas su aukstakulniais ir lateksinem pedkelnem GeraiDel tamsinimo irgi teisingai pasakIta, kad matosi, jog malalietka uz vairo… Žliumbia(nesakau kad taip ir yra, bet kad taip atrodo, tai faktas)

sitie ratai tiktu ant kokios Opel Astros su Rieger tiuningu. Gerai

salvis, ■■■■■■ birka zakabu neieskojes prie kiekvieno mano posto asiliukai Mirkt

tai kad tu paziurek is salies i save Mirkt

Kodel savininks turi nurodes kad yra ivaldes S500, o cia zenkliukai nuo S600? Ar tik nebus cia kartais S600 ///AMG Svajuko dromblione edišn?

kas tau is salies aviniuk, nelaimingas, neskaityk, kokios problemos? ne pirmas postas kai tu cia kerasa pili, nusiramink, niekam tu neidomus Labas

ai nera cia taip baisu dar istikruju, buna daug baisingesnio tiuningo, nevertas cia aptarinejimu tas mersas Mirkt

Pardaves ratus, verciau dusle susitvarkytu. O ir langas atrodo nekokybiskai patamsintas

tai tu neatsakinek ir irgi neskaityk, kokios problemos?viesa erdve, ka noriu ta rasau

naktibledas, pagal stiliu jie netinka, visi kistu blynus, tik esme, kad tie blynai uzpise iki gyvo kaulo. man vapse va farm4.static.flickr.com/3180/2764267139_ba793c864f.jpg patys geriausi ant banginio. o siaip px nx tie stereotipai visi seniai nebera tokio dalyku, o gal ir nebuvo, koks skirtuymas, kiekvieno skonis ir supratimas skirtingas. Man ir sitie geri ir blynai gerai atrodo.

o ten pas jus tarp dizaineriu kolegu ciuju normalu vyras vyrui pasiulyti bibi paciulpti? Juokiasi

salvis, as tau tik atrasau kad nebeisijaustum per daug Labas

jo shitie grazus, ciujiu ir man shitie geriausiai ant kabano, tik, kad gumos aukstesnes butu. seip man ner grazesnio kabano, kaip per filma zmurki, kai tas storas kokso apsivares frajeris islindo. Juokiasi elementariai dayerses.com/data_images/posts/mercedes-benz-600-sel/mercedes-b enz-600-sel-01.jpg Gerai o stereotipu jokiu cia ner, yra tiesiog elementarus skonio ir proporciju jausmas.

naktibledas, nu man ir tas tavo nuorodoj geras, originalus. As net nezinau kuris geriausiai atrodytu, ar toks tiuningo prikistas ar originalus… Tie su storom volginem padangom ir originaliais ratais turi savo sharmo.