Ar tikite, kad ateiviai gyvena tarp mūsų žemėje?

Ar tikite, kad ateiviai gyvena tarp mūsų žemėje?

ar tikite kad tarp musu gyvena ateivei?

Na tas tai taip, bet temos pavadinime minimas žodis NSO Šypsena Kiek žinau tarp mūsų lyg ir niekas neskraido, o be to, apie NSO jau buvo kalbėta Mirkt

Na ne, nesu is ten. O sis klausimas daznai man kyla. Najau nepagalvojat, kad kai kurie zmones keistesni, tarsi ne is zemes????

visai gali būti, bet apie tai galim tik tuščiai leižuviais paplakti.
Ir manau, kad nebutinai tie keisti žmogeliai yra ateiviai. Jais gali būti ir visiškai eiliniai žmonės. Ypač ateiviais gali būti išskirtinės asmenybės.
Beje, jie čia gali būti patys to nesuprasdami, t.y. pasyviai.
Dar skaičiau idomią mintį - kai kurie ateiviai, del dnr stuktūros skirtumų negali įsikūnyti į mūsų kūnus, todėl gyvena katinuose ir ramiai stebi mus Laimingas Tai tiek minčių Laimingas

Ziurint, kas yra ateiviai.

Visada maniau, kad atkeliavau i Zeme is zvaigzdziu…

Neuzdrauskit man tiketi.

sure Taip…kadangi jie yra laaabai piktybishki, juos nugabena i tam tikras istaigas, kur apvelka ilgais marshkiniais, kuriu rankoves surisha uz nugaros, kad nekenktu visuomenei…Nekaltas

ateiviu nera. O NSO bet koks nezinomas skaraidantis daiktas, kad ir kate ismesta per langa - kol nepamatai - tol nezinai kad jos gali skaraidyt Mirkt

Kur mano ir MrFroid dvi pirmos žinutės dingo ??

Tikiu, kad kazkur toli yra panashi planeta i zeme. Tikiu, kad kartais NSO gali buti uzfiksuoti musu palydovu. Tachiau nemanau, jog tarp musu yra ateiviu.

neatmetu galimybes kad jie egzistuoja taciau nemanau kad jie tarp musu gyvena

Kad gyvena zemeje tarp musu tai netikiu, nes jau ir mums gan anksta Cha cha, o kazkur toli toli tai pilnai tikiu, kad gyvena kazkokie zmogeliukaiKietas

Kodelgi ne?Visko gali buti,negalime nei paneigti nei patvirtinti to.O jei nera faktu tai nera prasmes ir apie tai kalbeti.

Ash juos matau Taip

[quote]kai išgeriu baltos peraugJuokiasi

netikiu kad jie zemej gyvena.nu danguj nebent.jei jei ateiviai,is kitos planetos,jie nebutu taip issivyste kaip zmogus Nekaltas