Ar tikite ateiviais?

Ar tikite ateiviais?

Labas Sveiki ?
butu idomu suzinoti visu nuomone apie ateivius. taigi ar tikita ateiviais?
kodel? Šypsena

sweika!na labai idomus klausimas…pati tai ash net nezhinau,ar tikiu jais ar ne?Aš nekaltasvisgi tiek daug visokiu istoriju apie juos yra sukurta…sunku tiksliai pasakyti…MirktApakęs

Būtų naivu manyti, kad mes vieninteliai visatoje, bet aš esu naivus. Tikriausiai yra kažkur gyvybė, bet ne civilizacija Ne

tai be abejo!! kaip gi ju galetu nebuti?.. visata tokia didele, ir negi nebus ne vienos gyvenamos planetos??

as jais tikiu. esu perskaicius daugybe knygu apie juos ir pasakojimai apie juos man tikrai neatrodo issigalvojimai ŠypsenaTaipLiežuvis

Na negali buti kad visoje visatoje esami tik mes vieni… Bet as netikiu ateiviu apsireishkimais… Jei jie tokie protingi ir atsibeldzia iki musu civilizacijos, tai jie tikrai protingai sugeba mums nepasirodyti… Nebutu protingi jei rodytusi tokiems kvailiams kaip mes… Aš nekaltas

Nezhinau ar ateiviai ar kas, bet tikrai zhinau kad mes chia ne wieni…Taip

Taip tikiu…Taipir as palaikau savo nuomone 100%Taip

tie apreishkimai yra grynas sh malimas
kas jiem ish to, kad jie taip paslaptingai pasirodo?
beje kodel butent musu zemeje turetu apsirekshti? tai butu diiiiiiiiiiiiiiiiiiiidziuuuuuuuuuuuuuuulis atsitiktinumas. juk planetu visatoje yra labai daaaaaaaaaaug…

Taip

aisq,kad mes neesame vieni.bet visokiais pagrobimais ir smegenu nusiurbimais netikiu.o siaip pas mane ant delno yra tokia keista deme…Aš nekaltasCha cha

"Kuko invazijos" prisizhioorejaj? Cha cha O sheip tai tikiu aliensais, nes kajp dawg kas sake, visata tokia didele…impossible, kad mes chia vieni…Aš nekaltas Taigi moxlininkaj apskaichiavo, kad gali booti apie 10 milijonu panashiu, kaip musu saules sistemu, kur puikios salygos ishsivystyti organizmams…Gali booti, kad yra uzh moosishke civilizacija milijonais metu senesniu, o gali booti ir tokiu "ateiviu", kurie dar sedi akmens amzhiuje…Taip Aisq jie gali ir pas mus pasirodyti, bet arba vieshaj, kilniais tixlais, arba viens - du supleshkintu zheme, o ne paslapchia ackridinetu ir tyrinetu…Uzhgrobe zheme savo superlazeriu pagalba, jie galetu ishtyrinet mus kajp reikiant…Juk tie kurie gali iki moosu ackrist, tai yra be abejo uzh mus toleu pazhenge… Dar skaicheu tokia teorija, kad ateiviai, tai zhmones ish ateities, pasigamine laiko mashina, ackrenda i shiuos laikus pakvepuot grynu oru, nes ateity labaj uzhtershta zheme (o kaipgi Nustebęs)… Ju ishvaizda panashi i moosishke ir visi pilki zhmogeliukai tera pasakos… Tai aisq irgi teorija, nors zhmogus ja paskelbes prisiekinejo viskuom, kad pac kalbejosi su tais zhmonemis ish ateties ir jie viska jam papasakojo… Nu nzn kuom chia tiket…Bet, kad jie egzistuoja, tai faktas…Taip

Tajp Taip TajpTaipTajpTaip tikiu.

tave buvo pagrobe… smegenis issiurbe per delna… aciu dievuj jiems nepavyko smegenu pasiekti ir tu likai pilnaprote Cha cha sakes… dabar jus galvosit, kad issiurbe man Cha cha Cha cha Cha cha

kartojies mielas vajke Mirkt
ne netikiu jajs

ir vis delto jie nebutinai turi buti panashus i zhmones… (nors esme vistiek TURI buti ta pati - jie kvepuoja, valgo, juda)

JOP,ir vaiduokliais ir smeklom,na,ateiviais gal maziat,bet tikiu…ikiŠypsena

Taip tikiu. Jie tikrai egzistuoja Taip Ir dabar jie stebi mus Kietas Labas

taip tiksliai negaleciau pasakyti,kad tikiu…bet manau,kad kitoje planetoje irgi egzistuoja kazkokia butybeMirkt