Ar tikite angelais...

Ar tikite angelais…Angelas

Gal jums pasirodys labai labai kvailas sitas klausimas,bet man idomu,ar jus tikite angelais sargaisAngelasJuk religijoje sakoma,kad kiekvienas is musu turime angela sarga,kuris apsaugo mus nuo nelaimiuTaipIr zinot kartais,po visokiausiu nelabai laimingu atsitikimu,lyg ir atrodo lyg kazkas mane saugo.ŽvaigždėGal ir dur.nai skamba,taciau as tuo isitikinus.O jus???Kaip manot ,ar cia yra daleles tiesos,ar tik religinis pramanas???Laimingas

PS: As tikrai nesu kokia davatka ar religine fanatikeCha chaI baznycia nueinu tik pries sventesTaip

Taip tikiu ir dar kaip Nekaltas Nekaltas Nekaltas net vardus uzdejau savo 2 angelam… Cha cha tik nesakysiu kokius nes neprisimenu ce buvo labai seniai… Kai buvau labai tuo susidomejus…dar vaikysteij… vat … O i baznycia as irgi nevaijkstau geevenime buvau 6 kartus… Cha cha Cha cha Cha cha Angelas

p.S. jau buvo panasi tema… Laimingas

Ne, kas per nesamone…

netikiu Ne

Netikiu nei velniais nei angelais niekuo NekaltasNe

ai kazkaip as tokiais dalykais netikiu Ne gal kazkada kai su lelem zaisdavau ir manydavau kad jie yra Cha cha

Manau, kad jei yra Angelas turi but pusiausvyr, tuomet turi but ir Šikšnosparnis. Bet siaip nesu tokiu dalyku gerbeja Ne

Nea, o kaip tuos siknos sparnus padarot?Laimingas

Tikiu Liežuvis

Tu netiki, nes as netikiu, kiti netiki, visi mes netikime, tai ir tu negali tiket, tai reiskia tu netiki.Laimingas

Kaciuk baik nusisneketMirkt jei nori zmogus tegul ir tiki, cia musu kiekvieno asmenine nuomone!!!

as tikiu tik paciu savimi,nes niekas kitas apart manes neisppildys mano svajoniuŠypsena

zinoma tikiu… Gal tiesiog ash nelaikau to angelais,o sakau,jog esu gimusi po mazyte laiminga Žvaigždė Šypsena tkrai tuo tikiu… aisq visvien,labiausiai pasitikiu savo intuicija,kuri mane retai kada apvilia Taip

Tai kad ash pats Angelas esu…Liežuvis Cha cha

jei jau kalbam apie angelus tai toki anekdotuka zhinau:

Eina vyrukas, žiūri - virš milžiniško skardžio skraido du žmonės, nenaudodami jokių parašiutų. Prieeina jis prie jų ir sako:

  • Vyrai, kaip jums taip gaunasi?
  • Labai paprasta. Įsibėgėji, pašoki ir tu jau skraidai.
    Nu, vyrukas taip ir padarė. Pradėjo kristi ir neužilgo tėkštelėjo į žemę. Smegenys išvirto su žarnom. Žodžiu, vaizdas - kraupus.Vienas iš skraidančių sako:
  • Svolačius tu Petrai, nors ir angelas!

As taij kartais prisimenu,kad turiu angela kazkaip geriau pasidaro kai pagalvoji ,kad tu ne viena ,kad tave kazkas saugo.Ir nesvarbu ar tai tiesa ar neAngelasAngelasAngelas

Aciu!!!Labai prajuokinaiJuokiasi

Zinai,man irgi kartais buna taip.
LaimingasAtrodo,jog kazkas visada su tavimiAngelas

As tikiu angelaisTaip bet maniskis dabar atostogauja ir tos atostogos jam tesis dar ilgaj ilgaj…