Ar tiesa, kad storėjama nuo kontraceptikų?

Ar tiesa, kad storėjama nuo kontraceptikų?

Vartoju logest, drauges taip pat, bet nestorejamŠypsenatai gal mitas?

Tikrai tai mitas,dar likes nuo senu laiku,kai tokiu kontraceptiniu tableciu dar nebuvoFlirtas(ta prasme,nebuvo tokio didelio pasirinkimo kaip dabar)

Tai vienas iš mitų apie kontracepciją Šypsena
Jei įdomu, apsilankyk čia ir paskaityk gydytojo komentarus tuo klausimu Mirkt

http://www.prisimink.lt/lt/info.s/mitai?prisimink_lt=af979039e4b09cc23
899c076a3284820

O ash nepasakyciau kad mitas. Ash pastebejau kad storejama. Gal per ilgai geriu juk jau 5 metai be pertrauku.

Ir as sustorejau. Gyvenimo budo nepakeiciau, valgyti daugiau nepradejau, o svoris nuo pat vartojimo prdazios eme augti. kai pasiskundziau ginekologei, ji tepasiule keisti raciona is esmes, t.y. taikytis prie kontraceptiku.

Pati is savo patirties neturiu, bet mano pussesere pastorejo 10kg. per menesius, tikrai nuo kontraceptiku Nustebęs

Gal priklauso nuo tableciu, o gal nuo zmogaus organizmo. As vartoju Diane-35, ir mano svoris koks buvo, toks ir liko Nekaltas

Nevartoju ju, bet draugei padidejo krutines apimtis, suapvalejo uzpakaliukas, bet kuno svoris liko tas pats. Kazkiek keiciasi apimtys ir tiek Nekaltas

Indvidualu - nes yra žmonių pas kuriuos padidėjęs jautrumas kontraceptikams- 5 proc. vartotojų svoris padidėja, 5 - krenta, o kitoms svoris nesikeičia - o dėl seniau - tai buvo senos kartos kontraceptikai.

ir man svoris padidėjo. Mesiu aš tas tabletes Blogai

Padideja tai jau faktas. Gal cia tik toms kurios trumpa laika geria svoris nekinta. O pagersite ilgiau ir pastebesite.

Tu neteisi- gal geri Tri Regol ar ką nors panašaus - prtaktikoje kokie 3-5 proc. priauga - stebėta 5 metai. galiu patvirtnti

Robo, o tu ką - gydytojas-ginekologas? Nekaltas Drovus

Storeja, ir ypac kaip nutraukia ju vartojima. Nepriklausomai kiek laiko juos naudojai.

Ash vartoju Mercilon

mano svoris truputi padidejo, bet manau, kad pati biski apsileidau - daugiau valgau, maziau judu. ir krutines apimtis padidejo, brrr nepatinka man dideli papai Juokiasi

Manau, kad iš dalies tai tiesa.

Hi,
As turiu labai prisiziuret, nes tikrai pradejau storet. vartoju Logest jau 5 metus. kai stengiesi maziau valgyt, tai dar nieko. slykstu - celiulitas atsirado. organizmas kaupia skyscius. bet as negaliu ju negert - jei nustoju, iskart atsiranda kiausidese cistu, ir ginekologe sako, kad tai - vienintelias vaistas kol kas.
be to, pastoviai laikosi temperatura 37.0 - 37.5, salta. Gal dar kam nors taip yra? ir draugei tas pats, nors ji tik 3 men. vartoja. taip pat padidejo jautrumas alkoholiui (greiciau apsvaigstu) ir kavai (pradeda drebet rankos, silpna). ir nuotaika gan prislegta pasidare - psichologe sake, kad kontraceptikai skatina depresija. zodziu, nieko gero apie juos pasakyt negaliu. esu isbandzius ir kitokiu - Diane-35, Femoden, Novynette. Uz Logest maziau estrogenu lyg tai turi tik Mirelle, noreciau pabandyt juos, gal kas geriat, pasidalinkit patirtim.

hmm… ash virsh dvieju metu geriu kontraceptines, o pastaruosius kokius 1.5 metu - Regulon… ir nei storeju, nei ka… (vis dar tiek pat mazhai sveriuCha cha)… nei depresijos atsirado, nei dar kazkokiu pasaliniu pozymiu ryskesniu tikrai nepastebejau (nei nuo kavos, nei nuo alkoholio, nei temperaturos…Nekaltas)… sheip, liemens apimtis kiek padidejusi, bet man rodos chia todel, kad nebeshoku, nebejudu tiek kiek seniau… tinginiauju… Šypsena ir kolkas mano nuomone apie kontraceptines teigiama… sumazejo spuogu, susireguliavo ciklas, saugu…Nekaltas