Ar tiesa,kad nebetinka universalios padangos?

O jos niekad ir netiko. Šypsena

M+S yra universali padanga, o jei salia jos nupiestas trikampis, kurio viduje snaige tai bus grynai ziemine ir viskas aisku. Na nebent kokiu nors senu padangu yra kitoks zymejimas, o naujesniu tai visu toksŠypsena.

[quote]
Rimux`s rašė:
M+S yra universali padanga, o jei salia jos nupiestas trikampis, kurio viduje snaige tai bus grynai ziemine ir viskas aisku. Na nebent kokiu nors senu padangu yra kitoks zymejimas, o naujesniu tai visu toksŠypsena.

Tada tau, visazini klausimas. Tai pagal tave yra ir negrynai zieminiu padangu? Pagal tavo mastyma jei yra M+S su trikampiu padanga tai ziemine, o jei be trikampio tai lyg irgi ziemine, tik nevisai. O jei rimtai-pasidomek rimtoje firmoje apie M+S tipo padangas.

Dar ir as pabandysiu si bei ta parasyti:
Paimkime naujas masinas, pvz Kia, kuri gaminama Pietu Korejoje. Tai joms dedamos padangos M+S, bet realiai jos pagal musu klimato juosta yra vasarines (na gal slapio asfalto).
Ir pvz Volvo, gaminama shiaurineje Europos dalyje, kurios M+S padangos bus Gerai

Tai is visu pasisakymu,suprantu taip,kad su uzrasu M+S ant padangu,galima bus vaziuoti ziemaFlirtas Jusu deka,pradesiu po truputoi orentuotisLabas

As siaip rinkdamasis padanga ziuriu ne i uzrasus M+S ar snaiges, bet i protektoriaus rasta, smulkiu ipjovu tanki ir gumos minkstuma… Nekaltas

Nesuprantu ko jus cia vis dar slieku ieskot? Cia filosofuoti galima kiek norim, pvz kad vidurio Afrikos M+S mums ir i vasarines nelabai tetinka ir tt. Jei kalba eina apie teisine puse, tai pasikartosiu - jei ant padangos sono parasyta M+S arba/ir yra snaige, ir protektoriaus gylis ne mazesnis kaip 3 mm - gali drasiai vazinetis ir niekas nieko tau neprikis - nei pareigunai, nei draudimas nei koks kitas biesas.
Kita puse - del paties saugumo bei patogumo. Kad ir kokiu patyrusiu vairuotoju save belaikyciau, kad ir kokiom plikom padangom jaunystej su tevuko tacka ziemom belakiojau, kai iskilo klausimas kokias padangas ant savo masinos mauti ziemai - emiau is parduotuves grynai naujas ziemines padangas. Ne minties nebuvo ieskot kokiu padralintu M+S ar panasiai. Ir tai buvo gerokai anksciau, kai ne kalbos dar nebuvo apie priverstini zieminiu padangu keitima. Ta pati, mano manymu, turetu padaryti kiekvienas protingas vairuotojas.

pasikartosiu "M+S indeksu žymimos ir žieminės, ir universalios padangos…" ko tu čia varai ant to M+S tipo wisos universalios pimp… tebe pas mane irgi M+S dygliuoti gislavedai nu ir ką universalios?

Ne, tu ne taip mane supratai, nu gal as ne taip issireiskiau. Taip, M+S yra zymimos ir grynai ziemines, ir universalios padangos. Gerai? Cia as uzvariau biski ant universaliu, nes mano nuomone - kas tinka viskam, tas netinka niekam. Jei jau pirkti padangas, tai gal is karto geras ir tinkamas, o ypac tiems, kurie gal tik pernai vairuot teismoko.

siaip tai tos universalios nera jau tokios blogos. pats ne viena ziema su jom vazinejau. o m+s siaip tikrai zymimos ir ziemines ir vasarines padangos . bet ziemines buna su zvaigzdute. isitikinau is skaudzios praeities kai naujas padangas per vasara suedziau.

nu arba aš aklas arba pas mane nežieminės dygliuotos padangos nes jokių žvaigždučių nėra…

O jei paprastas padangas be jokiu M+S ir "*" suspygliuosi , tai kokios gausis? Kiek pavyko issiaishkinti , padangu priklausomumas nuo sezono nera standartizuotas ir skirtingi gamintojai gali naudoti bet kokius zenkliukus - ar snaiges , ar MS ar varveklius ar dar ka nors…
Zymejimo tradicijos nusistovejo , bet jos niekaip neiteisintos zymejimo standartais . Jau buvo ta diskusija.

Kazkada ir man teko klaidinti kolegas, M+S padangas vadinant universaliomis, nors isties vazinejau zieminemis visus metus (Sava Eskimo, jei tiksliau). Seniau taip ir buvo, bet jau senokai ir ziemines, ir universalios gali buti zymimos M+S, o ir pardavejai maniskes padangas vadino universaliomis- kazkodel.
Vien sitas uzrasas dabar nebenurodo padangu tipo, greiciau protektoriaus piesinio tipa.