Ar tiesa, kad , kuriu niekas neima, dazniau serga?

Ar tiesa, kad Moteris, kuriu niekas neima, dazniau serga?

Skaiciau literaturoje, bet gal kas galite papasakoti is praktikos?

Negi mokykloj nebuvo senmergiu mokytoju. Nepameni?
As netucia dar mokine budama isgirdau dvieju anglisciu kalba, abi buvo kokiu 27m netekejusios. Viena sako negaliu pakest tu mergu, skys spindi, laimingos,
Supratau konkurencija sunkus dalykas ypac moteriai,
Siiap kaip sakoma visos ligos nuo nervu, tik kai kurios nuo malonumuTaipTaip

Kas neima? Kur neima?
Zhuvauti ar i bara? Tai ko chia sirgt del to?Juokiasi
Jei neima, ir nereikia! Pachios galime! (chia ash apie slieko uzhmovima ant kabliuko. O jus ka pagalvojote?) LiežuvisLiežuvisLiežuvis
Reikia vitaminu daug, o jei jau susirgote - vaistu. Viskas susitvarkysTaip
TūsasTūsasTūsas

Moterys, kurios neidomios vyrams, mirsta kaip moterys, t.y. tampa niekam neidomiu neaiskios lyties individu Nekaltas

o cia apie kokias ligas kalbama?Pavargęs

neima… "uz ko?"
serga… "kuo?"
Nekaltas

O gal atvirkščiai- moterų, kurios dažnai serga, niekas neima? I žvejybą, žinoma Juokiasi Nekaltas

tikra teisybe:
moterys, kurios neima, zymiai dazniau serga gerkles ir kitokiais virsutiniu kvepavimo taku uzdegimais…
AngelasNiam niam

ir dar jos serga nervais, pelesiais ir voratinkliais … Cha cha

bet man ju nuosirdziai gaila …nu tikrai Taip bet nieko nebepadarysi, vyru tai maziau gi yra…

LiežuvisLiežuvisLiežuvis Cha cha

Is tikruju vienisos moterys, sulaukusios tam tikro amziaus, dazniau skundziasi sveikata. Bet tas pats galioja ir vienisiems vyrams Mirkt

Tai ką, reikia toj literatūroj parašyt, kad mergos kuo dažniau duotų ir pačios kas bepasiūlytų - imtų Nekaltas . Tik dėl Gerai sveikatos, žinoma…
Tada Vyras ir medžiot jas ims, ir žvejot, ir mašinas remontuot Cha cha Cha cha

Turu klausimėlį nekuklų: ką Jumi čia imat i duodat?Nekaltas Vnz., kažką dalyjatės, aaa?Nekaltas

Gal as ko nezinau, bet tos, kurios pastoviai "duoda-ima" kaip tik didziausioje rizikos grupeje susirgti visokiomis ligomis. Apakęs Cha cha

Gal LPL? Apakęs Cha cha

Kiek aš pajėgiau suprasti, tai kalbama apie Moteris, kurių kažkodėl Vyras nenori imti į gamtą Cha cha todėl jos dažnai guli lovose ir Žliumbia dejuoja arba klausosi, kur skauda…Va.
Mane tai Vyras grybauti ima Nekaltas Nekaltas

jezau, aš apie draugiškus mainus…o štai kaip Baisu gali gautis Apakęs Nekaltas

Niu, vnz., Jumi čia šiandie dalykitės… visom gėrybėm Juokiasi…, ašai ryt ataisiu Taip - visko neišgrobstykit Nekaltas… Tiesa, LPL, galit pasiimtTaip - dovanoju dygliuotieji Juokiasi
Labas

Visos senmerges kazkokios nenormalios.Apakęs