Ar teko matyti filma \"Bleiro ragana\"

Ar teko matyti filma “Bleiro ragana”

man netekoNe bet as ir nenoreciau pamatyti, man tokie filmai nepatinkaVeee

maciaw ir ispudis nekoxBaisu

Nemaciau…Nes paskui del "siaubiaku" uzmigt negaliu…JuokiasiO draugai sake,kad is tiesu baisus…Nekaltas

Maciau Taip Pirma dali Baisu Tokiam zmogui kaip as (jautriaum, net baisus anekdotas palieka pedsaka) ispudis kraupus…Bet nepatiko, kad taip ir neparode kas pabaigoj…O ka gali zinot, gal pamete kamera ir isvare i Disnelenda Cha cha

siaip as asmeniskai antra karta neziureciau Ne …dar kai kino teatre ziurejau, tai visai px, bet per video ar dvd, tai jauciu belenkas butu is viso Blogai

Filmas jau pora metu senumo…Juokiasi

o as nemacius…Ne

Maciau pirma dali, labai nuvyle pabaiga. Likau taip nieko ir nesuprates ant galo Nustebęs

wa nepersiauniausiai ziurejau, kai pirmas bicas dingo(tai buwo praejus gerai walandai nuo pradzios) kazkas pardejo vykti, tada lyg ir buwo kazkas idomu, kazkokia intriga ir tt. o paskum nulinciavo likusius ir wiskas baigta nei kas nei kur nei kodel dzin, tai kaip supratau filmo esme panasi i Jackass ideja- parodyti naturalia baime. Nu bet blin ziuret 1,5val kad pamatytum 5min tos baimes ar dar kazko neaa ne man. Geriau jackasssTaip

is kr tu iskrites?

Jei taip tai kokie ispudziai? Kuri dalys jums labiausiai paliko ispudi? O gal jusu nuomone to filmo net neverat ziureti? Kiaulė [mpc]

hm mano ispudis apie pirma filma… ham jei nori ji pajusti neziuredamas. Tai bek i kazkoki miska. Bek ir kratyk, purtykl galva kad nieko nematytum ir rek "MANE NUZUDYS!!!" jei bebegdamas kazka matysi tai negerai, reik taip kratt kad nieko nematytum Kietas vo tau ir "bleiro ragana I" Nekaltas na bet filmas tikrai nera is lengvuju. Tai ne komedija. Sakyciau psichologinis siaubekas. Hm.
Kiaulė [mpc]

hmm seip nieko, patiko…bet jau senei ziurejau, todel beveik neprisimenuCha cha

kad maciau taj tikrai…tik neprisimenu pirma ar antra dali Cha cha…o gal abi NekaltasNekaltasNekaltas

maciau, nieko tokio ypatingo, tik ta istorija labai cia jau ispusta buvo…Nekaltas

Hm o vis del to idomu ar tai buvo ar ne istikruju? Nekaltas

Kiaulė [mpc]

To nebuvo, ta istorija buvo tik placiai isreklamuota…Nekaltas

Vat kaip…

Kiaulė [mpc]

Teisingai čia aprašė. Neverta eiti, nebent labai trokšti savo vaizduote pasidirginti nervus, tai bus sudarytos sąlygos tikėti, kad tai dokumentika.