Ar taskote zmones?

Duodasi jaunim Cha chayoutube.com/watch?v=SkbFczIabRY&feature=related

as fobija turiu balu, kad varikliaus neapsemciau, visad pristabdau Cha cha

Kaip kada,kartais buna kad aptaskau bet siaip labai retai pirma juosta vaziuoju tai praeiviams pasiseka dazniausiai isvengt malonaus duso Cha cha

youtube.com/watch?v=BMj4vGnJEhU&NR=1&feature=fvwp

as tai linkiu tie kurie tasko patiems buti aptaskytais Taip

visada

Nekarta ir buvom Mirkt

Buvau aptaskytas todel ir pats taskau Ufff

daviau vienam diedui ****y, kad ant mergaiciu aptaske. nes nu nafik, vaziavo viduriu, o jau prie ju priartejus tai **** per bala, kuri pakrasty buvo. tai sustojau ties karaliaus mindaugo/bristono, ir klausiu as jo langa prasidares “kiba gal tave snukiu i bala issitraukus is tavo kibiro”, tai atsiprasinet pradejo. kam man tie jo atsiprasymai. gal net nesuprato uz ka Nekaltas

erkys, labai piktas saugokites ano Taip

nelabai. tik kad negaliu ziuret kai nesamones daro zmones. siaip ramus as zmogus Angelas

erkys, nepagalvoji kad taip gali pats snukiu y bala krist? Nekaltas

nepagalvoju.

erkys nieko asmenisko tai ka dabar pasakysiu, tiesiog man patinka toki ****i davejai kurie ****i duoda “klevukam” arba zmogeliam metuose is kaimo, kurie net nesupranta ka blogo padare, aisku as ju neteisinu bet nereikia perisitengt, kazkaip neteke matyt kad toki teisybes ieskotojai dutu p1zduliu kokio prabangaus naujo bmw, audi ar mb vairuotojui Nekaltas

Manjakas-taikliai cia del erkio Cha cha

manjakas mazai matai Mirktnekarta buve kad ir su tai naujais bmw, audi, ar zaz kvatro issikoliota, nes as neskirstau zmoniu pagal masinas. tiesiog vertinu kaip jie elgiasi kelyje. nors buna kad ir uzkisa zmogus, tuo sudarydamas avarine situacija, o tu jam tik pypteli ir ziuri kaip zmogus reaguoja. jei matai kad sureaguoja, tai nusisypsai ir tiek, o jei jam px, tai lb limpa manevras pass&stop

nu ir ka kad naujas bmw ar audi ar mb? Juokiasi maziau rusisku filmu ziurek Juokiasijuokinga istorija buvo vienam pazistamam, kai kieme isvaziavimo nepasidalino. pazistamas su scenic’u man rodos, o kitas erelis su a8. is a8 islipo erelis, bet kai priejo prie scenico, o is jo issirange 205+cm sportiskas vaikinukas, tai pabrukes uodeka atsiprasinet puole ir patraukinet savo a8 Juokiasio siaip tai dabar ne tie laikai, kad davei kam nori i snuki ir poto neturi daug problemu MirktRM big1 vel maciau aplaupe Nekaltas

RM kad klisai Mirkt jeigu bendrai visus paemus, tai gal ir taikliai, bet butent mano atveju nusisvaigo bachuras i lankas

As vakar nakty sapnavau kad RM’ui ****i daviau nes anas mociutes per oereja nepraleido Cha cha

va fujima tai taikliai Cha cha