ar taskai lemia kokybe?

ar taskai lemia kokybe?

Nepykit, kad cia imeciau tris panasias nuotraukas. Ju skirtimas toks, kad si daryta 640 x 480, kita 1 MP, o kita 1.3 MP. Foto darytos su x700. Cia visi sako, kad dydis nelemia kokybes, viska lemia optika, tai noreciau paklausti, jei dydis nelemia kokybes, tai kodel si 0.3 MP foto atrodo vargana pries 1 MP, o 11MP vargana pries 1.3 MP, nors optika ta pati - juk kamera ta pati, tik rezoliucijos kitos.

nepyxtam Labasnu nlbj supratau ka tu cia norejai irodyt Girtas … man ir taip aisku kad geriausia fotkint su didziausia rezoliucija Cha cha

nu man is situ geriausiai atrodo 1mp,ben jau spalvos normalios gavosi

Man tai ne, man geriausiai atrodo, kad 1.3 MP geriausia, nes ten sharpen maziausias ir spalvos geriausios, beje. O norejau parodyt, kad NE VIEN OPTIKA KOKYBE LEMIA< BET IR REZOLIUCIJA. Tai tiek. Kaip matau jokio pasipriesinimo nesulaukiu, tai sutinkat?

o kas sake kad VIEN? Cha chagaliu pasakyti tik viena,jei telefonu kameru objektyvai ir liks 5mm tai nepades ir 5MP rezoliucija Blogai

[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/463.289853.24…852-=(9 36051546](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/463.289853.24..852-=(936051546) 6630 vga foto.kaip matai kokybe nesiskiria nuo 1.3mp tik aisku del mazos rez smuliu detaliu nepamatysi

Zinai kada vga kokybe nesiskiria nuo 1.3 MP ar net geresne? Tada kai nufotkini su 1.3 MP, o paskui resaizini i VGA tada kokybe gal net padideja, bet mes dabar kalbam apie originalu fotografavima, o ne resaizinima.

pataisiau linka.ten fotkinta vga rez be jokiu resizu ar PS.

nebesuprantu kaip linka norm fotkes nukopint Apsvaigęsvis url pasikeicia Užsispyręs

o kas cia pasake, kad rezoliucija nieko nelemia ? nu man tokios mintys nekyla.

Nemazai kas sako. Sako: “kam telefone 10 MP kamera, jei ne megapikseliai lemia kokybe”. Manau dabar persigalvos. Cha cha Megapikseliai lemia kokybe 50 %, o kita 50 % optika. Cha cha Cha cha

visiskai nesutinku.megapiksekiai lemia tik nuotraukos dydi,jeigu plakatu nespausdinsi tai 5MP gana

kalbant apie fotikus - jo, 5mp per akis, visa kita issidirbinejimas. tiesa sakant, ir su trim ne tragedija. va ten tai tikrai optika atlieka savo darba. o ant fotiku rezoliucija vis delto daugiau itakos turi. optika ant telefonu vistiek tik juoka kelianti.

TAI DABAR MAN ATSAKYKIT. JEIGU REZOLIUCIJA LEMIA TIK NUOTRAUKOS DYDI, TAI TADA KOKYBE TURI BUTU VIENODA. TAI KODEL 0,3 MP NUOTRAUKA IR 1,3 MP KOKYBE SKIRIASI KAIP DIENA NUO NAKTIES? Cha cha LAUKIU RIMTU ARGUMENTU. PAGAL TAVO TEORIJA, KOKYBE TURETU BUTI VIENODA, TIK DYDIS KITOKS!

vienintelis argumenta:lievas tovo x700 softas.tokiu bezabraziju 6630 nedaro ir abejoju ar se daro

Sakai, kad x700 softas pritaikytas,optimaliausiai fotografuoti, tik ant 1.3 MP? Na sito nepagalvojau gal ir tavo tiesa. Taciau paziurekime kita dalyka. kas lemia nuotrauku kokybe jei ne rezoliucija? Optika? Optika mobiliojo telefono kameroje isvis nieko kokybei nelemia. Cha chaGeriausias pavyzdys: N90 su Cazs Zeiss optika blogiau fotografuoja nei k750i su paprasta optika.

geriausia kokybe visada bus ant didziausios rezoliucijos,nes tam pritaikytas softas ir parinkta optika. O siaip lyginant skirtingus aparatus, tasku skaicius nusako tik nuotraukos dydi.kokybe lemia optika, matricos dydis ir tipas, ir softas.

sutinku, kad rimtuose fotikuose optika lemia kokybe, bet mobuose… Taik kodel N90 su ta super duper optika gauna pries k750i? Šypsena

vien su optika nuotraukos nepadarysi. Vadinasi elektronika prastesne nokios. O ir optika neaisku kurio geresne. Ir gera firma gamina zemesnes klases optika, o ne tokia garsi gali pagaminti geresne.