ar tai zenklas kad stiprekas generuojasi?

ar tai zenklas kad stiprekas generuojasi?

na va iskilo dar viena bedele. kai atjungi signala (in) girdisi nemalonus fonas, manau visi ta fona zino, taciau paemus koky fyrminy stipreka ar net koky rusiska atjunges in to fono negirdi. tai va butu klausimukas kaip man ta fona nuimt? nes mane jis zudo moraliskai, nes as zinau kad jei istrauksiu kistuka bus BZZZZZZZZZZZZZZZZZ nervioja. ka galetumet pasiulyt?

Netraukaliot kishtuko kai stiprius ijungtas… Cha cha

ne ne ne taip neiseis, man kartais du kanalai tiktai is keturiu bus reikalingi tai nelabai sitas varijantas…

Uztrumpink iejima i zeme, neturetu fono but. Dar gali uztrumpint 10nF kondiku gryztamojo rezistori(kuris ishejima jungia su ijeimu).

hmm bet tada garsas prapuola9visas y zeme nukeliauja, o man reikia kad istraukus nezystu(tai cia gerai nezys) bet kai atgal ykisiu reikia kad grotu, nenoriu ten jungikliais apsikarstyti ir stipreka atidarineti kaskart ir atjungineti kondika… kazka reik mastyt bet galva nieko doro nesako jau 2 val… galima su spec lizdais kazka sumastut, tipo kai ykisi jis kaip ausinese panasiai kad atjungtu ar pajungtu… nezinau nx besas ima…

Tai kondikas padejo ar garsas ishvys prapuola ?

kondikas padeda kai istrauktas kistukas, zyzimas isties praeina, taciau kai ykisau signala atgal y stipreka garso nebuvo(buvo tox silpnas kad…)na o atjungus kondika viskas ok . Šypsena zodziu jau buvau apsidziauges…

zodziu viskas prasidejo stai nuo ko. Turejau stipreka su 2 vnt stk, vakar nei is sio nei is to yjungimo metu viena stk nuleke y siukslyna… sian nuperku nauja ir ylituoju (aisq jau per saugikly kad jei ka tai tfu tfu tfu) ir veikia puikiausiai. galvoju ot nesamones su tom mikrem… poto girdziu trafas taip ydomiai kartais smarkiau suburzgia lyg tai is jo srebtu energija velniskai, poto nutyla ir vel tai stipriau tai smarkiau (cia neklausant muzikos tyloje), tai sakau gal tas velnias susigeneravo ir man nuleke velniiop ta stk? beje buvau lempute pajunges ant maitinimo tai kai trafo garsas kinta lempute neuzsidega. Tai kas gi cia galetu buuuut??? laukiu pamastymu (p.s. siaip tai man sis stiprekas patinka su 56v islygintos si stk drasko bufery kai reikalas tikrai liux stiprekas tik kad dar apsaugos butu… )

pamėgink dar iki trafo susidėti filtrus - juk tinkle šiukšlynas vaij vaij koks dabar.

o kaip tie filtrai turetu atrodyti? kiek zinau kazkokie mazos talpos aukstos ytampos kondencatoriukai ane?

Taip…

a beje buvau katik trumpam pajunges rc grandinele( 0.1mkf ir lygiagreciai 4.7omo 2w)isejime nuo generaciju ir man kazkokia nesamone pasidare : ta 2w varza pradejo normaliai kaisti bet rankose laikyti gali ir dar pastebejau kad isjungus stipreka ir palikus grot muzona su ta grandinele kondikai 10000mkf issikrauna akimisrksniu(tarsi trumpintu ta grandinele) o be jos viskas ciki

Jo schemotechnikas…Ir ka tu ten norejai su ta rc padaryt ishejime,bene zobeli statyt?Kiek zinau reikejo nelygiagreciai kodika varzai jungt o nuosekliai,dabar pas tave gavos ta varza kaip shuntas ir nenuostabu kodel kaista Cha cha

tfu blyn susiparinau nuoseklei jungiau ne lygiagreciai, jei jungciau lygiagreciai tai jo gautusi trumpas Cha cha *bliamba* susiparinau

Na nzn ka ten tu prijunginejai…Pas mane stipriuj tai 1Kohm ir 0.22uF stovi,pabandyk ir tu gal ir tau tiks…Beje o kondika bent bipoliarini dejai?

dar niekad nemaciau elektrolito 0.1mkf Laimingas dejau 250v plevelinis turbut jei neklystu… pastave kiloomais? keista ant stk datasheeto parodyta jog reikia 0.1mkf ir 4.7om 2w. ydomu. o koks standartas zobelio>?

a beje bet cia ir susiduriu su keistenybe : kai muzika nepaleista, mikre salta kaip ledas, neprisideda ne vienas laipsnis(bandyta be radijatoriaus, reikstu kad negeneruoja). manau kad siaip kazkas ne taip… nes sakau kai atjungi maitinima toks jausmas lyg trumpintu, nes kondai akimirksniu issikrauna, be grandineles dar groja ~7sek, o taip tikrai neturetu buti, nes bosavykas lygiai taip pat “sugroja” tas tariamas generacijas kaip ir ta grandinele “gorja” generacija(na cia jei ysivaizduot kad 4.7om varza tai dinamikas. beje man tada turejo piscialkos lekt velniop atsizvelgus y 4.7om 2w varzos kaitima, o piscialka pas mane 6w. tai ka manot? ydomu ne?

Tai skopo pasižiūrėt neturi?.. Jei žadinas, tai skopo linija “pastorėja”. Gali jungt detektorių per mažo talpumo kondą. Išlygins kelių MHz šalmštą. O šiaip junk patį stiprą per 0,5-1 omo varžas ir žiūrėk su skopu kas ten dedas, kokios srovės ten važinėja, ar žadinas ar kiaurai pramuša.

skopo kaip tu vadini neturiu, o kas tas detektorius ir kaip jis veikia? kaip supratau jy reik y isejima junkt nuosekliai kondui mazo talpumo. taciau kas tas detektorius?