Ar tai virusas?Jei taip tai kaip ji sunaikinti?

Ar tai virusas?Jei taip tai kaip ji sunaikinti?

Ar tai virusas?Jei taip tai kaip ji sunaikinti? Reikalas toks: Man dabar kompas Veikia lyg ir viskas gerai,bet tik kol nesijungiu prie interneto,kai tik prisijungiu tai iš karto meta lentele su kazkokia info,neva ten-(c\windows\system 32\Isass.exe)kažkas netaip (dar kazkokiu skaiciu seka rodo…10737418i9 )ir pradeda skaičiuoti laika nuo minutės žemyn ir jai praejus kompas restartuoja: Panaudojau priemones: AntiVir.(nepadėjo)… FixBlast.(nepadejo)… WindowsXP-K B823980-x86-ENU .(nepadėjo)… Perinstaliavo WindowsXP (nepadėjo)… Ka dabar daryti jau nebesumastau…Gal kas galite man pagelbėti… Liūdnas

128.195.64.2/files/virus/blaster/rpcfix/WindowsXP.html Laimingas

perinstaliavai wxp ir nepadejo? Apakęs kažkaip nesitiki. nebent iš tikruju neperinstaliavai, o darei tik upgrade arba repair. jei rimtai parinstaliuosi, suformatuodamas diska, tai tikrai pades Taip

jei jis sedi lane, tai win perinstaliavimas nepades Ne

Nu ne aš pats perinstaliavau,(pažystamas)bet matosi ,kad tikrai perinstaliavo(nes nieko kas mano buvo kompe neliko). Ka man daryti…

Cia gali buti ir welchia ir sasser virusas. symantec.com susirask removal tools ir atidziai perskaityk removinimo instrukcija. Jei nedarysi kaip ten parasyta niekaip tu jo neatsikratysi. Kad turetum laiko iki parsisiusi windows critical update per start run parasyk shutdown -i ir pasikeisk tenaika iki restartavimo i 9999…

jei cia virusas - tai tik sasser, o siaip man ant win2000 buwo toks daiktas, issigydziau atsisiuntus atitinkamai eilini microsofto lopa. va net failo pavadinima pasakysiu, nes dar netriniau Windows2000-KB835732-x86-ENU.EXEo jei cia sasseris tai n… skaityk mikrasofta search.microsoft.com/search/results.aspx?View=en-us&p=1& ;st=b&qu=lsass&na=54

Vietoj shutdown -i geriau naudok shutdown -a. Tada ishvis ta lentele ishnyks.

Kazkuris is situ parazitu neleisdavo shitos komandos …