Ar tai ne Policijos pazeidimas?

Ar tai ne Policijos pazeidimas?

Pas mus "kaime" tai neber tvarkos… Isuka i koki keliuka (net ir mano kieme jau stovejo) is vienos puses vairuotojam Policjos auto net nesimato. Vnz buna kokie 10 metru iki kelio o is tos vienos puses kokie medziai ar dar kas nors kad nesimatytu auto. Vienas patrulis iseina ant gatves su "fenu" ir saudo i abi puses. Pagave pazeideja sodinasi Ji i masina. Arba daznai buna sankryzoje sustoja ivaro i salutini masina kur is abieju pusiu nieko nematai ir saudo i pagrindiniu keliu vaziuojancias auto.
Ar taip galima?

kaime galima

Sleptis negalima Ne
Saudyti i abi puses galima Taip

Stovėti kieme nuosavam negalima, pac idiotas esi, jeigu su šakėm nepradurei jiems padangų. Nes jie neturi teiasės įvažiuoti/įeiti į tavo kiemą be prokuroro leidimo arba be tavo leidimo…
O dėl slėpimosi, geriausias būdas atpratinti, sustoti, išlipti iš mašinos ir akyvaizdžiai juos nuofotkinti Cha cha
Suveikia Gerai Taip

Xamlo kolekcionuoji policaju foto Nekaltas Cha cha

Juokiasi neeeNe

Neidedu juostelės Cha cha
Per brangus malonumas jų nuotraukas daryti Cha cha

tai reikia skaitmeninio fotiko ir viskas Cha cha galesi pleskint ant kiekvieno kampo Cha cha
O uz malonumus tenka brangiai moketi Juokiasi

Dėl mentų tikrai neverta fotiko pirkti Cha cha

Nu jo… jei mano kieme stovetu keliukai,tai juos ash pats “nubausciau” nes jie randasi mano NUOSAVYBEJE ir ash galiu juos varyti lauk, galiu paduoti juos i teisma uz PRIVAT pazeidima(nors aishku nieko nepeshi)ŠypsenaŠypsena,o paskui JIE jau tau kershis uz tokis dalykus(cia aishku kaip 2x2 )

Turiu ta fotika, bet nenufotkinau. Labai jau daznai man tenka pro Juos pravaziuot Šypsena Bet kita karta jau nuofotkinsiu nes labai uznervino. O stovejo ne tai kad nuosavam kieme, bet daugiabuciam, bet jauciu vistiek negalima?
Buvo cia pas mus ir laikrastyje apie tai parasyta tik niekaip neberandu.

O as dabar kaip matau tai mentam nusisikt kur jie stowi! Macew pora kartu neapswiestam kely stowejo kelkrasty be jokiu swiesu, ar taip galima? manau kad ne! Paskui ant tilto daznai matydawau! Galima ant tilto stowet? manau kad ne! Ir dar kiek tokiu wisokiu macew tik daba tiksliai nepamenu! Wapshie mentam wisur zalia swiesa! Ir nelabai ka padarysi… kas blogiausia! Kanda

cia kurioj vietoj mazdaug?

Geriausia kai maciau Vilnius-Panevezys autostradoje pareigunu automobilis stovejo PIEVOJE Apakęs ir ramiausiai greiti matavo Taip gaila,fotiko neturejau… Cha cha

peši ir dar kaip peši, kitą vertus, vargu ar anie daugiau policijoje dirbtų.
Na ir trečia, mažiau myyžk, daugiau daryk, jiems irgi striokas būs\tų liesti tave. Gyvenime niekas myyžnių negerbia.

Konkreciai prie mano namu tai Maironio gatveje. Dar labai daznai stovi ties susikirtimu su Mazvydo gatve. Tad jei link tos puses vaziuosi tai buk atsargus Šypsena

O jei tokiu atveju nesustotum imanoma savo teisybe irodyt?

o prie kelio dažnai stovi, ta prasme link kauno, nuo šeduvos

Oi cia ar stovi tai nezinau. Ne taip jau daznai vaziuoju. Kiek i Baisogala tenka vaziuot tai dar nei karto nemaciau Šypsena o tam kelyje Siauliai - Panevezys jau irgi daug reciau po straipsnio laikrastyje…

as daznai vazineju nuo seduvos i kauna tai mentu nelabai maciau minu visada ten 140 o per kaimus iki 100 numetu, bet ka gali zinot uzsoksiu kada vistiek.
ir kai jie pasislepe tai ple tada susitart galima maziau kainuoja.
todel kai vaziuojam mirksekim sviesom visadaTaip

Nu as ir ten mindawau kaip tu tik per kaimus nenumesdawau! Bet wiena kart ciut neuzsisokau tam miesteli kur nuo baisogalos link kauno sekantis, nepamenu kaip wadinas! Bet ir tai per 4 men kasdien warydawau tai tik karta ten stowejo!