Ar swarbus Horoskopas?

Ar swarbus Horoskopas?

susipazystat su Moteris ar su Vyras, ar klausiat koks horoskopas? Ar tai jumi swarbu?O jei suzinote, kad jusu draugyste - neimanoma?Apakęs

Na jei tai moteris, tai kartais pasiteirauju kas kaip, na vis tik dalis tiesos tame del horoskopu yra, bet va berniuk su vyrais … hmmmm … tu gal bi… ? Šypsena

jo horoskopas neimponuoja, kai suzinau tai suzinau, netikiu kad horoskopas gali nustatyti ar draugyste imanoma ar ne Cha cha

Aha …vainasi jei horoskope parasyta …Avinai siandien gali issisukti koja …tai ka kai pamatai sluba -Avinas ??Cha cha

nea man taj horoskopas neimponuoja nej kiek ir nelemia santykiu, bet turiu pasakyti kejstoka pastebejima, kad daugiausia mano draugu yra dvyniai, o kita puse mergeles, kajp ir as pati Cha cha

Horoskopas kiekvienai dienai, savaitei, menesiui, metams sudaromas konkreciam zmogui ir pagal tai tu nieko negali sprest nes nieko nzn Mirkt
Kartais paklausiu zodiako zenklo- idomu. O siaip tai kiekvienas zmogus yra skirtingas ir pagal zodiako zenkla sunku sprest tinka tau ar ne…

Man smalsu koks zmogaus zodiako zenklas, manau, kad nedidele dalis tiesos tame yra. Turiu omeny, tam tikro zenklo charakteristika - vienam zodiakui budingos vienos savybes, kitam kitokios. Bet kas del zenklu suderinamumo, tai nekreipiu demesio.

Man atrodo kad svarbiausia žmogaus charakteris, o jis nebūtinai priklauso nuo horoskopo ženklo Mirkt.Ir jei žmonės vienas su kitu sutaps tai tas horoskopo ženklas net nebus įdomus.Laimingas

na jei susipazystu su Vyras tai paklausiu jo zodiako.dazniausiai paklausiu tik tiek kad paklausiu,nors nzn, bet kazkaip tikiu,kad vienam zenklui tinka tas o kitam nea Nekaltas Nekaltas bet visada buna isimciu
o jei suzinau kad draugyste neimanoma Apakęs tai padarau kad butu imanoma Laimingas Cha cha

netikiu horoskopais…mano geriausi draugai pagal horoskopa turetu man visiskai netiktiTaip bet bendraujam be problemu

nieko as neklausiu pie tokius dalykus kaip horoskopas,neidomu man…ir netikiu as jais,netikiu,kai paaso,kad draugyste bus neimanoma,ar kas nors panasaus.gal kazkokios charakterio savybesir buna,kad sutampa,bet tikrai ne visada!

as dazniausiai paklausiu, bet tik del idomumo… horoskopo zenklas zmoniu santykiuose yra nulis, viskas priklauso nuo pacio zmogaus… to paties zenklo atstovai gali buti labai skirtingi…

…kartais paklaust smalsu… bet tai esmes nesudaro…

Tai gan svarbu,bet klausti reikia ,kad ji i tai neatkreiptu demesio ,nes tai yra nemandaguLabas

paprastai i tai nekreipiu labai didelio demesio, taciau net nezinau gal tai ir sutapimas, geriau sutariu su zmonemis tokiu zenklu kaip kad siulo horoskopas. Bet namanau kad nutraukciau draugyste su zmogumi tik del jo gimimo datos ar kazkokio nepalankaus horoskopo…

man patinka suzinoti koks kito horoskopas bet as is karto neisiskiriuNeNe

visada pasidomiu kito zmogaus zodiaku Cha cha o paskui lyginu bendravimus Cha chaLiežuvis

o kajp butu fainiai kad horoskopaj nieko nereikstu…gal ir dabar dar buciau to zmogeliuko kury tajp mylejau glebyje…o wiskas yra tajp kad pagal horoskopo zenkla as esu shaule,ir as niekajp nesutariu su skorpilonajs…atrodo kad wiskas geraj is pradziu bet pabajga tragiska!!!jis taj pat nebuwo isimtis…dabar jis manes nekencia…gal sirdies gilumoje jis dar myli man,bet wiskas bajgta…nelemta man shauliukej tureti draugo skorpijono…kagi rejks ieskot tarp kitu zenklu,o gal tiksliau tarp kitu zmoniu…Nustebęs

Turbut ne, o gal …Nekaltas, na aš netlabai tikiu…, nes jei pradėsi jeis vadovautis tai greitu metu išprotėti galimaGirtasCha cha,kartais paskaitau,bet jei buna blogai parašyta tai kažkodėl patikiu minutei poto pamirštu, o jei geras tai net netikiu…ŠypsenaJuokiasiCha cha, a gal reik paskaityt…???NekaltasGirtasCha chaJuokiasi