ar sveikinti ex-seima?

ar sveikinti ex-seima?

ar sveikinti ex-seima su sventem? jei bendraujam labai minimaliai? ta prasme ketinu nusiusti sms,o kaip su dovanom? ar pirkti dovana ex-vyrui? jis turi kita…gal jam mano dovana bus nemaloni?

jei bendru vaiku neturit, taiNe

o jeigu turim viena 5m. ir dar viena mano pilveŠypsena???

nezinau as tai turbut tokiu atveju apsiribociau tik zodiniu pasveikinimu, ypac kai minejai jog labai minimaliai bendraujat. Na ir tu pati turetum zinoti ar jam dovanoti ka nors ar ne, nes gal jus pasiuntet vienas kita i skirtingaspuses ir nekianciat vienas kito tai kam tada ishvis varkti, o jei graziuoju tai manau gali koki miela niekuti, bet nesusijusi su jusu praeitim kad atrodytu tik kaip drauges dovanele, nors nemanau kad graziuoju ishsiskyret ypac kai turi pilvuke vaikuti Cha cha

Jei jis pabego nuo taves toliau ir tu dar turi vilciu kad sugrys, tai gali sveikint, skambinet, dovaneles nest… Nors manau kad tai beprasmis reikalas.
O jei daugmaz normaliai issiskyret, tai pasikeitimas mazom nereiksmingom dovanelem nieko blogo. Nors jei as gyvenciau su kita, tai nenoreciau.
Ne

aš tai nesveikinčiau. Tai jis turėtų tau dovanėles nešti, o ne tu Aš nekaltas

Manu, kad uztenka zodinio pasveikinimo. Tiek jam, tiek jo seimas (tevams ir pan)

Pati gyvenu su vyru, kuris turejo anksciau kita seima ir turi vaiku.
Tikrai nesidomejau ir nezinau, ar jie su ex-zmona zada keistis dovanelemis, bet man tai pasirodytu labai jau keista, kadangi bendrauja jie minimaliai. Jis jai tikrai neplanuoja nieko pirkti, o ji - nezinau, bet bent jau kvailai tai atrodytu. Liežuvis

Tavo situacija kita. Tu turi mazyli pilve, kaip pati rasei. Todel dovanas tau privalo nesti JIS. O jei jis nesusipras - nieko gero is tavo dovanu jam taip pat neiseis.

ApakęsApakęsApakęs, na, tada Tavo ex normalus šuncnukisBlogai, aš tokio tikrai nesveikinčiau, nesi verta to, kad žemintumeisi. Geriau jau nesveikink, pataupyk nervus ir savo savigarbą…

jei laikai kokia rustybe ant savo ex, tai sveikinti butu nesamone. jei esat tvarkingai ishsiskyre, tai NEPASVEIKINT butu nesamone - negi taip greitai uzmirstate bendra praeiti? ar labai norite uzmirsti?

o spresti reikia taip: jei manai,kad pasveikindama jausies ****inai, tai nesveikink. arba jei NEsveikindama jausies ****inai, tai sveikink. Labas

wow. dar pilve, o taip greit spejo ir issiskirt ir su kita apsigyvent…
as tai manau, kad geriau jokiu dovanu.
tada ir jam ir tai kitai atrodo,kad lendi, kad nori atgal ji suvilioti, prisigerint.

Nežiūrint visų aplinkybių, net jei Tu, Blondine, esi kaip ragana, Tavasis ex yra visiškas degradas, jei Tave besilaukiančią paliko. Tox žmogus neturi nei lašo acakomybės, jis visiškas padugnė, jei dabar, kai Tau vienai viskas liko, visi sunkumai, gyvena su kita…

na tai as gi tipo demokratiska,tolerantiska,gerbiu zmogaus laisves,teises ir pasirinkimusŠypsenabandau nebut zanudaŠypsena

Tu kaa, jokiu dovanu… tikrai, pagalvos, kad bandai susigrazinti ji… tokio sunsnukio nereikia nei sveikint, nei is viso prisimint… Siaip tai man atrodo, kad tu ji vis dar myli ir manai, kad jau niekada jokio kito nesusirasi… spjauk tu i ji ir ziurek i savo gyvenima, aisku suprantu, sunku su dviem vaikuciais bus, bet gyvenime yra nuopoliu yra ir pakilimu… Turek savigarbos ir mylek save bei savo vaikucius… Patarciau netgi nesiusti SMS’o…

Nu čia dabar kas per nesąmonės? Apakęs

kuria prasme nesamones?

Viešpatie…mieliausias iš kur pas žmones tiek net nežinau kaip tai pavadinti…Savigarbos turėk, o ne dovanas pirkinėk.

tai as nemanau,kad neturiu savigarbos. matai,kai bendrauji su zmonem kazkaip,tai ir atitinkamose situacijose bandai islikt korektiskas.Jei kazkas man "pasiukslino" negi man egtis ju lygyje? Be to kitas klausimas,kiek jo seima kalta,kad jis isejo pas kita? juk suaugusiam zmogui vargu ar turi itakos tevai? o jam galvojau ka nors padovanoti,nes jis rupinasi manim,galu gale,as nelaikau pykcio,o kaledos susitaikymo metas.Gal verta ismokti zmogui atleisti?

Manau, kad elementarus mandagumas ir pasveikinimas (tuo parodant, kad prisimeni) visiškai nesikerta su savo vertės suvokimu ir savigarba. TaipPykčiai, susitaikymai, nuoskaudos, kerštas ir atleidimai čia niekuo dėti.
Iš bėdos galima siųsti emailu standartinį bulk-sveikinimą, gavėją įrašant vidury sąrašo tarp kitų 20 adresų. Aš nekaltas Kartais efektas būna netikėtai didelis.