Ar sutikti teketi baznycioje?

Ar sutikti teketi baznycioje?

as jau esu istekejusi 3 metai, s vyru klostosi nelabai.Mes tuokemes -susirasem pigiai, neispudingai, ir is vis neprisimenu. Na va dabar mano vyrelis nusprende kad reikia eiti i baznycia.Na as nenorejau pries tai nenoriu ir dabar, zianu kad su juo buvimas tik laiko klausimas (arba jo charakteri pakeis stebuklas), nenoriu jo skaudinti, tad issisukineju.Kaip manot gal tai nera labai svarbu baznytine santuoka, ir as skyrybu atveju neisiu i pragara !!!

Rojuje grazu,bet pragare linksmesne kompanija...

jeigu buvimas su juo tik laiko klausimas...tai kam dar dievulio nemalonę tau užsitraukti Nekaltaskam ta vaidyba ir prieš ką Nekaltasšeip aš dabar jei tuokčiausi tikrai neičiau į bažnyčią,bo girdėjau,kad tam ,kad gautum bažnyčios palaiminimą reikia dar pusę metų ten kursus kokius lankyti Veee Dievas gyvena mano širdyje o jeigu meilės nebėra,jei širdis akmeninė-jokia bažnyčia nepadės...

del to ir nesiklijuoja gyvenimas, kad Baznycioj nebuvot Taip nei baltos sukneles, nei manu kruopu, nei rimto pamokslo... Žliumbia

visos bobos vat tokios bledės :A:A:A:A:A:A Išteka, paskui skiriasi, turtą dalinasi, ant galvos šika, charaktiėrius, matai, mol nepatiko :A:A:A:A:A:A Tave už tai reikia paprasčiausiai gerai subaladot, nesigilinant į detales :A:A:A:A:A:A

--------------------- zinau ryskiai-kad sausio 1-aja bus afigienas paxmielas ir cia nepades nei popas nei klebonas.A kadangi reikes taisyt sveikata Girtas Gerai tai y pragar kitais metais ryskiai nenuvyksim Cha cha Cha cha

jei buvimas su juo tik laiko klausimas, geriau neik, bo po to sunku santuoka anuliuot ir kai sutiksi kita, su kuriuo noresi "imti sliuba", nepavyks, teks gyvent nuodemej Nekaltas

siuo atveju baznycia tikrai nepades Juokiasi

O tau kartais nejuokinga? nesiklijuoja dėl pamokslo... Jei jau moteriškės mintys kitur sukasi tai nafik tie pamokslai Ne

Matai, ji minejo, kad jos vyras yra " Angelas" charakterio, tai su tokiais labai faina but. Tai ir sukas mintys...

acipalaiduok. diewo nera, dangaus nera ir pragaro irgi nera. kai numirsi, bus tiktai tamsu ir viskas px. todel mesk nx ta savo igrisusi vyra, susirask toki, su kuriuo bent butu nenuobodu ir gyvenkit kaip paskutini karta. jei ir tas nusibos, susirasi dar kita. o i baznycia teeinie dawatkos. Labas

gaila, kad nėra ikonėlės su rankute sukančia varžtelį į smegenėles Šypsena

galiu paskolinti ir varzta, ir acuktuva... dievas nuo to neaciras, nebent Tau palengves Labas

2005 m linkiu tau maziu valgyti ir daugiau judeti Taip

man labiausiai patiko ta fraze :_"ir as skyrybu atveju neisiu i pragara"_mergina, o jums neatrodo, jog JAU jame esate? isiklausyk i Rydvino palinkejima, mesk nx ta savo "baznytininka" ir apturesi roju zemeje. sakau tau kaip senas Kulto tarnas Labas

eisi, eisi... niekur nedingsi. neaukoji baznyciai - degsi pragare Taipneturi sliubo - degsi pragare Taipnemyli dievo tau skirto vyro - degsi pragare Taipbet pries patekdama pragaran, gali pabandyti susitvarkyti gyvenima.... Nekaltas

nu ner tam pragare taip blogai - bet reiks skaistykloj pakisa duot, kad ten pakliuti Mirkt

jei ruosies skirtis - neik baznycion

tai isvados gali būti dvi arba jam reikia keisti charakterį, arba jai reikia keisti vyrą Taip