Ar šunims skauda imant juos už pakarpos?

Ar šunims skauda imant juos už pakarpos?

O manau jog ne,nes motiną savo šuniuką taipogi už sprando kelia Nekaltas

Šiaip tai vienas dalykas, kai kelia porą šimtų gramų sveriantį šuniuką, o visai kitas - kai suaugusį, sunkų šunį. Jagdterjerai gana nejautrūs skausmui, bet vis tik piktnaudžiauti tokiu kėlimu nereikėtų.

Priklauso dar kiek skūros suiimi, kai šunelį keli. O kalės ir katės iš tiesų savo atžalas užu sprando ima.

Geriau uz sparando pakratyk, kai baudi, o ne kilnok del “linksmumo”, ar negali zmogiskai?

O kaip del uodegos? jagterjerus kiek zinau reikia pratint uz uodegos kelt, bet kazkodel nenoriu Šypsena

O kam reikia? Čia toks tarp medžiotojų paplitęs mitas, kad urvinius šunis reikia pratint, kad iš urvo būtų galima ištraukti. Bet iš tikrųjų tampymas už uodegos gali labai traumuoti stuburą. Iš urvo geriau traukti už galinių kojų. O jei tavo šuo nemedžioja, tai jam juo labiau nereikalingi tokie “pratimai”.

As girdejau dar geresni dalyka: viena moteriske gyresi, kad norint patikrinti ar geras fox’as, reikia ji iskelti uz uodegos aukstyn kojom ir jeigu jis ramiai kabos - geras suo, jei nerims - blogas. Va taip reikia tikrinti sunis pries perkant… Juokiasi

zinok, mano nei fox’as nei dzekai (irgi urviniai medziokliniai Mirkt) iki siol prie tokios proceduros “nepriratinti” Juokiasi ir nuo to nei prasciau medzioja, nei siaip prasesni pasidare…

Mano ciuciui skauda Nežinau

tave kas uz pakarpos paimtu ir pakeltu skaudetu ar ne ? wa tau ir atsakymas …

kas būtų, jei aš savo “kabaną” paimčiau ir pakelčiau (nepakelčiau aš jo) už čiuprynos arba kokį kitą didelį šunį Nekaltas (visas rajonas, matyt žinotų, kad kažkokia laukinė šunį dusina Cha cha) juk su amžiumi kietėja oda, nėra tokia elastinga, kad kaip nori tąsytum, taip yra ir mažaūgiams šuniukams Mirkt imituoti “bausmę” gali kažkiek paspausdama prie žemės, bet geriau nekelk taip Ne

kur jam neskaudes gi storulis yr Cha cha Cha cha

Nu nzn ar mano bultikui skauda,bet kad nepatinka tai 100% tik bandau prisiliest,o jinai jau dantis siepia Kanda Baisu Kiaulė

Ooooooooo lia lia Apakęs dantis šiepia ??? nu tai ir auklėjimas Nekaltas arba cūcikas Baisu …savam šuniui, kad būtum jos/jo “vadė” turi prie pautų Drovus ghmm papilvę čiupinėt ar pucka be jokio pasipriešinimo; tui bet kada išvaryt iš guolio; turi bet kada atimti kaulą ar bet kokį kitą skanėstą/maistą be jokios agresijos nei iš vienos pusės (tavo ir cūco) …jei taip nėra - nevaldai šuns Ne …o ką patart kaip elgtis ir kaip tokį “autoritetą” šuns “smegenėlėse” įterpt, negaliu paaiškint, aš nesu dresuotoja, bet praktiškai visi (išskyrus) bordo, man paklūsta ir elgiasi daug maž pagal mano taisykles (daug praktikos neturėjau Ne …mažai, bet labai rimtai buvo Mirkt) …galiausia Nekaltas jei šuo neklauso (čia dar puse velnio) bet ir dantis šiepia šeimininkui - tai ko laukt ??? …nors gal jau per vėlu Nekaltas nežinau Nežinau bet situacija tikrai nenormali jūsų atžvilgiu Nežinau

Aisku,kad skauda !!!Kaip tu galvoji kodel jie cypia ???Neskauda tik katems,jas reikia tokiu budu nesioti Labas

as manau, kad taip.

Manau kad skauda… pati jokiam gywunui nesu emusi uzh pakarpos… Flirtas

manau jai maziukas tai tikrai neskauda…as irgi mazius taip emu,bet savo kalytes kuri apie25kg sveria neisdrysciau jau taip imt…

Kas del dantu siepimo, tai nors ir koks maniskis suo geras, kad ir kaip klauso manes ir per visa gyvenima nera ikandes( ir kitiem zmonem nera), bet kai kaula bandau atimti arba jos sumedziota varle atimti, tai urzgia ir piktai i mane ziuri, aisq nekastu, bet silpnai grybsteltu tikriausiai.