Ar siulaikiniai 12ms lcd ekranai tinka zaidimams?

Ar siulaikiniai 12ms lcd ekranai tinka zaidimams?

?

ir 16ms per akis Šypsena

Klausiu apie fps geimus o ne strategijas ar rpg

16ms == 62.5fps Nežinau jei as teisingai suprantu ka tos ‘ms’ reiskia Šypsena12ms == 83.3fps

visokiems action ir racing tai man uztenka, kitu nebandziau

Ms taj milisekundes 12ms tai 0.12 sekundes

Kartais ne 0,012s. Nes 1 s sudaro 1000ms. Pats turiu Samsung 710t su 12ms. Man pilnai užtenka ir filmam ir žaidimam.

16ms uztenka nors jei ir pas jus zaidiams eina 200fps skirtumo nepamatysite. Kadangi zmogaus akis atskiria jei neklystu apie 15 kadru per sekunde(fps)

Vat ta samsunga 710t noriu pirkt…tai kaip fps geimai?koks cs farcry doom3 kaip eina?

Waj, nauja geimų rūšis: FPS… Kietas

15 kadru nuo kada??? liktais nuo 85!

Jo neblogai čia… o aš ir galvoju kodėl kai telika žiūriu viskas kaip sulėtintam kine… ŠypsenaŠeip jei neklystu… tarybinis/europinis standartas 24 kadrai/sec. , o amerikinis 30 kadrų/sec. … Nekaltas

jei TFT ir isnesa rezoliucijas ir daznius - tai is bedos galima. is bedos galima…

20-25 kadrų per sekundę pakanka, kad vaizdas būtų daugiau mažiau vientisas. Be to, neužmirškit, kad televizoriuje vaizdas piešiamas puskadriais, taigi gauname 50 puskadrių per sekundę. Tačiau bene svarbiausias dalykas, lemiantis, kad kompiuterio monitoriaus atnaujinimo dažnis turi būti apie 85Hz yra tas, kad į monitorių žiūrite iš arti ir labai įtempę akis, o prie televizoriaus sėdima atsipalaidavus (ir žiūrima iš didesnio atstumo, kas daug mažiau vargina akis). O jei dar alaus kokį butelaitį prigriebi… Girtas

Europinis 25, amerikinis — 30 kadrų per sekundę. Skaičiai traukti ne iš dangaus, o kad tokie, būtų galima sinchronizuoti nuo elektros tinklo.

First Person Shooter. Kas čia naujo?

Amerikinis 29,97

Ai, nesismulkinau jau tiek Šypsena

Ka nezinai kas yra fps?jei nezinai taj klausk o ne sakyk savo nuomone…o taj kas nors bandet jau fps zaidus su lcd?

Ka manote apie sony lcd?