Ar reikia merginoms turėt vaikiną?

Ar reikia merginoms turėt vaikiną?

vienos sako: man nereikia tu Vyras, kitos: negaliu but viena, trecios pasitenkina tik vienadieniais nuotykiais. O kaip jums??? Ar jums svarbu turet vaikina?

Va cia tai vienas is idomiausiu klausymu merginoms Taip Idomu kokia ju nuomone bus Cha cha

Kai nėra, tai ir nereikia…Cha cha Taip galvoti patogiau Mirkt

Bet jei išties nereikia, tai nelabai sveika…gal NekaltasCha cha

nereikia zinokit nereikia wisiskai!winos bedos su “jais”
JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

butu idomu stebeti rašančiųjų nuomones kaip juos apie mus galvoja Cha cha

kartais reikia siaip mesytes Cha cha tada gerai buna one night stand…o kartais reikia artimo zmogaus…tada vaikinas riekalingas visapusiskai…bet jau kad “viena negaliu but” tai man netinka sitas atsakymu variantas

Tikriausiai mano nuomone bus nepopuliari merginu tarpe, bet as manau, kad reikia.Ir nereikia aiskinti, kad mes galim ir beVyras.Negalim!!! Juk visos nori buti mylimos, lepinamos ir pan. Kazkada as irgi sakiau, kad man vaikinas nereikalingas.Ir patikekit neitikinau tuo net saves…

jo jo
zinai kaip liaudis sakoŠypsena
su jais gerai be ju dar geriauŠypsena

kas per kvailas klausimas kai turesi normaliai metu tuomet ir suprasi kad reikiaŠypsena

Kazin kas butu jei bachurams nereiketu? Mirkt

MAN VAIKINAS REIKALINGAS IR KAIP DRAUGAS IR KAIP MYLIMASISTaip

ziurint koks vaikinasCha cha

O kaip tu galvoji?? Tai aisku kad reikia ju! Juokiasi Juokiasi dar tokiu klausimu pas jus kyla…

Pritariu Taip Mes vieni be kitu negalim Šypsena

ne-a, negalim mes vieni be kitu… Cha cha tikrai negalim KietasDrovus

Kai reikia, tai viską mes galim MirktCha cha

GeraiGėlė

kad tik dazniau reiketu Cha cha Gėlė

Niu man irgi lyg ir svarbu tureti vaikina.Taciau kai jo neturiu-vis tiek gyvenu pilnaverti gyvenima Taip

cia greiciau klausimas ne ar reikia… o ar jos nori tureti…
tiesa tokia, kad su vaikinais mum geriau… isvada=> mum jie reikalingi…Taip