ar reikia lietuviams geju klubu

ar reikia lietuviams geju klubu

Kodel cia burnojama priesh seksualines mazumas? Jau geriau jie renkasi klubuose, kur ne visi ileidziami, negu shlaistosi gatvese ir kabinejasi prie praeiviu…

Kas liečia gėjų klubus, tai paskalų lygyje man sakė, kad Vilniuje yra ir tikrai ne vienas! Vienas iš jų pačiame Vilniaus centre.

gaila ziuret i zmones uztarianciu pid,. turbut ju per ***** nieks neiskruso.pakeistu nuomone iskart.tuos ligonius reiktu issaudyt,kaip fricai dare.tolerancija issigimeliams perdaug paplito.

nu o ka daryt, jei jie yra gejai
nu ka daryt
o klubu gejams gi yra

atsiverst i normalu gyvenima,seniai zinoma kad tai dvasinej plotmej,tipo apsesti.

Kai paskaitai visus tokius pasisakymus,mazoka nepasirodo…Nemanau,kad jei turėjote reikalų su gėjais jais nusivylėte,nemanau,kad kas iš jų jus įžeidė ir panašiai…Prie ko čia šaudymai ir naikinimai…iš tikro jei taip manot jums patiems laikas gydytis…Tiek to, tikrai nemanau,kad nei gejų nei heteroseksualų(tipo normalių) pasaulevaizdžio nepakeisi…YRA KAIP YRA…LAISVĖ GYVENTI IR LAISVĖ MYLĖTI…ir tikrai nemanau ,kad pasisakymai bei komentarai parodo žmogaus seksualinę orientaciją…

jei lietuvoje yra geju, tai ir reikia klubu jiems
as nieko pries

2 naciai
ot ydomu butu suzinoti jusu nuomone…tu kurie siule naikinti:
nuo p.i.d.e.r.a.s.t.i.s.k.u.m.o. niekas neapsaugotas o jus isivaizduokite kad toks jusu sunus ir kuris pirmas nusautumet savo sunu?..