Ar reikia kokiu nors leidimu (del zemes paskirties ...) pradejus versla sodyboje

Ar reikia kokiu nors leidimu (del zemes paskirties …) pradejus versla sodyboje

Ar reikia kokiu leidimu del zemes paskirties (is gyvenamosios padaryti komercine ar kazkas panasaus) jei savo name ar sodyboje noriu uzsiimti komercija pvz: kavine ar pirtis …
Ar reikia tik kokiu leidimu (licenziju kaip ir normaliai mieste reikalauja) ir galiu verstis viskuom kas neuzdrausta Laimingas

bijau pameluoti, bet rodos kad reikia.

Tai jei yra gyvenamui ar ukininkavimui skirta zeme ir ,kad ja paversti rekreacine ar komercine ,kur cia reiketu kreiptis ,kiek tai galetu kainuoti (gal kas susidure su tuo )

jei neklystu tai atrodytu mazdaug taip. Kai ruosi detalu sklypo plana ir priduodi tvirtinimui savivaldybeje reikia nurodyti, kad nori keisti zemes paskirti o jie jau ten spres, leisti ar ne.

Žemės paskirtį keisti būtina.
Geriausia raštu krieptis į savivaldybę, kad ji pateiktų reikalavimus ir nepersistengtumėte su projektais, nes architektų klanelis irgi pasistengia papildomų problemų ir projektų prigalvoti. Jeigu bus reikalinga geodezinė nuotrauka, ji priklauso nuo ploto. 1 ha kainuoja atrodo apie 1500 lt. rajone pigiau, galima nuderėti (girdėjau net 700 lt taksą). Be to, gerai turėti tokio projekto vadovą-stūmiką, nes jūsų prašymai gali gulėti ir metus, nes savivaldybės ir apskritys darbu užverstos.
Nesu specas, bet tai mano nedidelė patirtis.