Ar reikalaujat, kad keleiviai ant galines sedynes sektusi saugos dirzus?

Ar reikalaujat, kad keleiviai ant galines sedynes sektusi saugos dirzus?

Idomu butu suzinoti, kaip patarti ar rekomenduoti zmogui kuris ilipo i jusu masina uzsisekti saugos dirzus, jei jis sedi ant galines sedynes? Juk pas mus kol kas dar nera priprasta tai daryti. Aisku vienas dalykas kai iseda tavo chebra, kuriem gali pasakyt: sustabdys- patys ir susimokesit mentam, bet kitas klausimas kai iseda pagarbus zmogus, na kad ir tavo bosas?
Klausimas kyla tas: ar buti kategoriskam, ar neimti to i galva?
Manau, kas su tuo susidure mane supras.

Su policija tai tegu tariasi patys Taip nors negirdejau kad ka uz tai butu nubaudeNekaltas

O del saugumo - tai tu pats galvok: ar patikimai vairuoji?
As tai gale sedincius kartais pamirstu, tai pakratau (nors siaip zmones su manim saugus jauciasi).
Be to mano auto apdarausti vaziuojantys visi 5 zmones Kietas

A6 tai rekomenduoju prisisegti. Bet jeigu bosas, tai ne.Cha cha Tegul moka jei kas…Juokiasi

Gale sedintiems neliepiu prisisegt.Nebent patys tai sumasto padaryt (bet tai labai retai buna)

ash gale dirzus ishemes esu, nes kas sedi gale tam subine bado ir labainepatogu, nes ten ir taip ner vietos (crx) Nekaltas
bet shiaip tai jei prieky nesisega tai ash nieko nesakau… sustabdo pats ir moka, nes ash tai seguos. Bet del galo tai daug kas uzhmirshta kad pas mus reikalaujama TaipTaip

O del tu apmokejimu: esu gurdejes tokius gandus kad kas neuzsisega tas ir moka, o ne vairuotojas uz visus. Ar cia teisybe ar tik gandai?

As ta ir norejau pasakyt, kad uz tai, jog jo masinoje sedi gale be dirzu, yra atsakingas vairuotojas, lygiai kaip ir del vaistineles ar stop zenklo ar salia vairuotojo sedincio be dirzo keleivio. O jus cia visi sakot, kad patys kas be dirzo tegu ir mokasi. O is tikro tai mokesit bauda jus, o toliau kaip sugebesit issimus ja is savo keleivio, kuris buvo be dirzo tai cia priklausys nuo jusu gabumu ir aisku nuo keleivio statuso. Šypsena

Ne, nereikalauju, kadangi mieste ir taip 50km/h tai ir noredamas neuzsimusi! Cha chaGirtas

kas nori tas prisisega,nematau reikalo tai sakyti,juk ne koks mokytojas esu.

labai retai pas mane gale kas nors sedi, o kiek pastebejau dirzo irgi nesisega…

neprisisegusiu nevezhu. ir tashkas.

as irgi nereikalauju, ju valia, taciau baudas mokasi patys Cha cha

[quote]
VillelliS rašė:
Ne, nereikalauju, kadangi mieste ir taip 50km/h tai ir noredamas neuzsimusi! Cha chaGirtas

Nusisneki.

Crash testus kai daro tai ant 60km/h (o gal ant 55) kala i siena, o mieste dar galima ir ragais i kita kalt.
O siaip galva i stoike gerai uztaikius ir kokiu 30km/h uztektu laidotuvemCha cha

niekada nereikalauju… o ir man niekada nesako uzsisegti Šypsena

Na pas mane niekas nesisega, jei sustabto tai uzsideda ta dirza lyg prisegtas butu Šypsena (dirzai gale - nesamone, nepatogu!Šypsena

ash pac TIK su dirzhu vazhineju, keleivis shalia taip pat, odel galo visa laik pasakau kad uzhsisegtu, o jie manes paklauso ar ne ju bedos - jej pamatau kad jam pox (kokiam draugeliui, ging dieve tik ne bosui) pasistengiu truputy "pakratyt" t.y. staigiai ant stabdzhiu ar pan. tada kaj po visa sedyne rutuliojas tada jau bentjau apsimeta kad dirzhus uzhisega Cha cha

bl bloga mada be dirzhu vazhinet… Piktas

as tai automatiskai prisisegu jai mane veza. o kitiem tai butina. nes geri draugai padare skaudzia avarijaNe tai dabar ir pats ir kitiems liepiu prisisegt nuo to laiko.

mano masinyteje dirzus dedasi kas nori. niekam neliepiu, nes pats niekada nesidedu.

Siaip tiem kurie sedi gale niekad neliepiu uzsisegti dirzu Kietas