Ar reik sakyti <b>tiesą</b> svetimai žmonai ?

Ar reik sakyti tiesą svetimai žmonai ?

Susiburkavom po truputį. Dviem balandėliais tapom. JiGėlės ištekėjusi, o aš - nevedęs. Užkūrėm meilės laužą naują.Gerai JiGėlės baiminosi tik labai, kad neužlaistytų laužiuko mūsų, jos vyras tikras… Taip mes strimugalviais artėjome link sekso. Ir kai beliko suartėti ir ne vien dvasiškai (tam reikalui mes pasirinkom neutralią teritoriją - pakrūmę tankią prie ežerėlio), ji paklausė ar aš nevedęs ? Apakęs
Na pasakiau ir čia aš visą tiesą, kad laisvas paukštis gi esu. Po tokio savo statuso išaiškinimo, JiGėlės man parodė kelią į duris, pasakiusi, kad Tu mane tada galbūt ir šantažuosi, supykęs ant manęs labai, kažko negavęs, arba norėdamas su manimi susiet gyvenimą ir susituokti, sugriausi man dar šeimą Apakęs
Tai kaip man reikia elgtis, kad gauti šitą malonumą ir kokį statusą pateikti ? Aš nekaltas

TEISINGAI REIKIA ELGTIS, TEISINGAITaipTaipTaip

Juk ji kazkieno zmona, ko prie jos lendi?
Kiekvienas poelgis turi pasekmiu. Labas

razrucha tu prakeiktas provokatoriau, fantazieriau, raseiva, plunksnagaruzi (tixliau - klaviaturagrauzi) tu naraliuotas… Cha cha Cha cha Cha cha Labas
neveski tu is kelio oi neveski moteru, neveski tu mamyciu ir zmonikiu krumuosna, nevesk ju pagunda savo poetiniais prispazinimais, zodeliais nuostabiaisiais neglostyk ju sirdeliu - tegu jos rupinasi savo - ne lauzais o - zidiniais… negriesyki, mieliausiasis, pasgailek vaikuciu tu mielu be galo, kuriems ten pasakas ilgiausiasias seki kas diena…

Vejau, Gerai Gerai Gerai
Labas

Razrucha Labas , shto s toboj?
Nebūtų moterų - nebūtų ašarų…
Tiesa labai kartaus skonio, ragavau Liūdna - ar ji savai Graži, ar svetimai Graži į ausį (ar kur kitur) - vistiek peršti ir graužia Ignore A po to dar ir iš proto pradeda varyt Baisu Apakęs…(jei jo bent kiek buvo)

Ar iš gautų komentarų dakladą kokį pas Patį Patį neši? Apakęs
Tik publikuodamas nieko nepagražink ir neiškraipyk. Pateik autentiškai.
Na, kaip gyvenime Aš nekaltas

Kokia cia tiesa? Nevedes ir issiskyres - 2 skirtingi dalykai.

Susipainiojai pasakeciose? Aš nekaltas Cha cha

Kaip susipainiojau ? ? ? Apakęs Apakęs Apakęs Viskas juk taip paprasta - ne tą žodį pavartojau, jei ką… Ko čia nesuprast ? Aš nekaltas
Mano supratimu, jei vyras yra santuokoj tuo metu , tai jis yra vedęs, o jei ne, tai - dar nevedęs, jau nevedęs, išsiskyręs. Niu gal aš klystu kur…
Ale TuGėlės žiūri čia į viską net pro padidinamo stiklą - reiks būti dar labiau acargesniam, kai šiteip mane narstai po kauliuką, išrenginėji ir akylai nužiūrinėji … Mirkt Liežuvis
Gal ką TauGėlės ten parodyt, ko nematei ? Mirkt Gėlės

[quote] Razrucha rašė: pasirinkome pakrūmę tankią prie ežerėlio, ji paklausė, o tada man parodė kelią į duris
[/quote]

Cha chaCha chaCha cha

[quote] nesusiprates Aš nekaltas skaitytojas (kabinejasi prie žodžių) : o kur čia durys būna prie ežerėlio?
[/quote]

Oi oi Simas Kėla, aš terminą “parodė kelią į duris” ten pavartojau perkeltine prasme. Čia tam, kad ir neįgudęs skaitytojas suprastų apie ką kalba.
Nejau man ten rašyt reikėjo “pirštu parodė į landą krūme tankiame” ? Apakęs Ar kas suprastų ? Aš nekaltas
Dar pagalvotų, kad mane pasimylėtiŠirdis kviečia… Mirkt

oj poetas, pailginai gyvenima 5 minutem hahahaha Gerai

Neutralų…Kiekvienai - savo.Cha cha

negerai negerai… negerai pabuciavai Cha cha tikra tiesa, teko girdeti, kad istekejusios moterys verciau eina “i sona” su vedusiais vyrais… ir atvirksciai… taip saugiau Mirkt ka gi, vesk Cha cha o tiesa reikejo tau, manau pasakyti… nes vistiek zodis po zodzio, vistiek butu kada nors tiesa isaiskejusi Mirkt tada jau butu tau Ignore Cha cha

Ka galiu pasakyti. Labai keistas moteriskaites poziuris. Nori nusidet, bet, kad butu du nusidejeliai… Sakyciau apdairi pasitaike…

GeraiGeraiGeraiGerai

nu tak Razrucha Labas tu saunuolis, kad namo neparsivedei, to but sudauzius serviza dvylikai personu tu Šypsena

O pas tave ten ka, kitaip nei kitu Vyrai? Apakęs Liežuvis Tadu butu idomu Aš nekaltas Cha cha

Pas mane apskusta, o tai daug ką reiškia … Liežuvis Mirkt

… ir praktiška ! Auga nauja karta moteriškaičių… Ojee.
Tik aš va berazūmis su savo tiesa.
Avyniojo aplink pirštą, sugundė ir nedavėBlogai. Ex.

Na bet mes juk tyliai viens prie kito traukėmŠirdis. Nebarškėdami. Taip, kad nieks nesužinotų… Ypač vyras Jos. Juk malonumas tooks nusimatė, pravda, trumpalaikis. Bet ji tokia patyrusi ir su stažu, tai jau galvojau, kad JiGėlės mane kažkuom praturtins bei aš nudžiuginsiu ten Ją pimpiu…

Gyvenimas painus ir kartais taip sumėto pėdas, kad sunku rasti kelią į namus…
(patrakęs Razrucha)