Ar pritariate tam???

Ar pritariate tam???

Radau parasyta, kad -
Dvidešimties metų žmogų valdo norai,
trisdešimties - protas,
keturiasdešimt - išmintis. Ar jus linke tam pritarti. As manyciau, kad tai tiesa.

Nezinau, dar nei 30 nesulaukiauŠypsena Bet įdomu, penkiasdešimties, šešiasdešimties metų kas valdo, jei jau 40 - išmintis?

As taipogi nesulaukiau, bet manau, kad tai turetu buti panasu i tiesa. O kada norai, protas ar ismintis, tai sugalvojau ne as, tiesiog radau si posaki ir norejau suzinoti kitu nuomone.

Nuo zmogaus priklauso. Nors as dar neturiu 30 bet manau kad mane visa laika valdys jausmaiCha cha

Na nevisai as sutinku su tavimi kolega, nes manau, kad didziaja dali zmogaus valdo jausmai.

Mano visa gyvenima kol kas valdo emocijos, aistra, spontantanija, bet tik ne protas Mirkt visa prota man surija darbas, todel kai as is darbo iseinu mano protas ilsisi. Mirkt

Kai protui buna iseigine Taip, tai tuomet valdo kas tik nori… Cha cha

Manau, kad 40-ies - valdo hormonai. Kaip ir 16-os. Taip

as manau, kad ismintis kaupiasi nuo mazens.
Protas auga ji lavinant…
Jausmai visada buna Cha cha
Ech tie jausmai…

ZmonaCha cha

Pritariu tau.

Gerai

Kuo tolyn,tuo daugiau patirties.

Na tai nuo amziaus nepriklauso, o nuo atskiro zmogaus ir jo subrendimo manau Šypsena Bent jau as pazistu, sakykim, 40-meciu, kuriuos valdo jausmai, ir 20-meciu, kuriuos valdo protas… Šypsena

Mane kol kas vis valdo protas… Jausmai per visa ta laika nedaug pasireiskeCha cha Ziuresim kas bus toliau… Stengsimes per daug ju ir toliau nepaleistiMirkt